Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok, és még szűz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és még szűz? Őszintén mondjátok meg, kérlek, erről mit gondoltok!

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok ronda, inkább olyan átlagos, ill kicsit a felett. Szóval ha a külsőt nézzük, lehetett volna pasim. De olyannal szeretnék ágyba bújni, akit tényleg szeretek, és aki engem is szeret. Akivel el tudnám képzelni a jövőmet. Eddig ilyen srácra nem futottam rá, volt, aki rendes, de nem tetszett-de én is emberből vagyok, szóval nem tudom erőltetni, hogy valaki tetsszen (egyszer próbáltam, de nem tenném még egyszer), ha nem, hát nem. Meg voltak, akiknek csak "az" kellett volna. Igy maradtam szűz, pedig akár már férjhez is mennék már, de ha még nem találtam meg a megfelelőt, akkor mit csináljak? Most, hogy ezeket tudjátok, gáznak tartatok-e? Ugy őszintén, ha igen, igen, az sem baj, de legyetek őszinték.
2011. szept. 4. 09:36
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
29%
Igen! De az is hozzátartozik a teljes kiegyensúlyozott élethez!
2011. szept. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Csak nehéz rendes pasit találni... Emigy csók, simogatás, meg ilyenek voltak, szóval voltam már férfiközelben :), csak "az" nem volt meg.
2011. szept. 4. 09:50
 13/43 anonim ***** válasza:
19%
Az ember 23 éves koráig sztem minimum 10000 fiúval találkozik, de inkább többel. Ha neked ezek közül egyik se volt "rendes", akkor ott már veled van a baj. Nem is kicsi.
2011. szept. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel semmi gond én is hasonló helyzetben vagyok, csak ellenkező nem és fiatalabb kiadás. Lehetett volna nekem is lehetőségem, de kihasználni nem akarok senkit, ezért nem történt meg. Külsőmmel nekem sincs gondom és bízom abban, hogy majd egyszer lesz olyan személy az életemben, akivel megtörténhet érzelmekkel persze.
2011. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
44%
Egyébként milyen elvárásaid vannak egy pasival szemben ? Nem lehet hogy kicsit sok az elvárásod ? .Csak mert nekem is van pár lány ismerősöm akik álomvilágban élnek.(Nem kötekedni akarok!)
2011. szept. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
Meg közben magamon is dolgozom, hogy külsőleg, és belsőleg is "jól nézzek ki", hogy a legjobbat kapja majd a kiválasztott. Hisz nekem is megvannak a magam elvárásai, de igy viszonozni is tudom az ő igyekezetét. Nem tudom, hogy ebből ki lehetett-e szűrni, de nem "elégszem" meg akárkivel. Kívülről is tetszenie kell (nekem, nem másnak), meg belül is, és a belső számomra sooookkal fontosabb, erre rájöttem az idő folyamán tapasztalatból.
2011. szept. 4. 09:53
 17/43 anonim ***** válasza:
Milyen lenne a férfiideálod ?
2011. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
Szeritnem nem baj, amíg nem siránkozol emiatt.
2011. szept. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
lányoknál nem gáz.
2011. szept. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
És fiúknál? Én 21 vagyok, fiú, és egyszerűen nem érdekel a szex. Ez gáz?
2011. szept. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!