Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok, és még szűz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és még szűz? Őszintén mondjátok meg, kérlek, erről mit gondoltok!

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok ronda, inkább olyan átlagos, ill kicsit a felett. Szóval ha a külsőt nézzük, lehetett volna pasim. De olyannal szeretnék ágyba bújni, akit tényleg szeretek, és aki engem is szeret. Akivel el tudnám képzelni a jövőmet. Eddig ilyen srácra nem futottam rá, volt, aki rendes, de nem tetszett-de én is emberből vagyok, szóval nem tudom erőltetni, hogy valaki tetsszen (egyszer próbáltam, de nem tenném még egyszer), ha nem, hát nem. Meg voltak, akiknek csak "az" kellett volna. Igy maradtam szűz, pedig akár már férjhez is mennék már, de ha még nem találtam meg a megfelelőt, akkor mit csináljak? Most, hogy ezeket tudjátok, gáznak tartatok-e? Ugy őszintén, ha igen, igen, az sem baj, de legyetek őszinték.
2011. szept. 4. 09:36
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat amugy :)
2011. szept. 4. 11:06
 32/43 anonim ***** válasza:
100%

Hadd kozelitsem meg egy kicsit a dolgot pszichologiai szempontbol (ha nem banod):


A szuzesseg tenyevel onmagaban semmi baj... a gond az, ha egy felnott ember elkezdi ezt teherkent megelni, egy sulykent, amit a vallan cipel, vagy stigmakent, amivel a kornyezete megbelyegzi!

Olyan tarsadalomban elunk, ahol a promiszkuitas gyakorlatilag mindennapos es kovetendo dologga valt, ezert ertheto, ha a tobbiek, akik 15-18 evesen atestek mar a tuzkeresztsegen, furcsanak fogjak talalni, ha valaki 23 evesen meg szuz... es ha te hagyod, hogy az esetleges beszolasok, ertetlenkedesek agyonnyomjanak, akkor egy ido utan hatalmasra fog noni benned a frusztracio.


A masik resze a dolognak: altalaban az eletnek van egy atlagos menete, aminek resze az, hogy a szexualis ebredes utan 18-20 evesen (manapsag azert inkabb korabban) az emberek atesnek az elso szexualis elmenyukon, ami gyakorlatilag resze a felnotte valas folyamatanak. Ezert tovabbi problemat jelenthet, ha ugy erzed, lemaradtal valamirol, ugy erzed elkestel, ugy erzed, hogy bar 23 eves vagy, megsem vagy igazi felnott, benne ragadtal a tinikorra jellemzo bizonytalansag, esetlenseg allapotaban, mig a tobbiek elhaladtak melletted.



Szoval nem az itt a kerdes, hogy "gaz", vagy "nem gaz" a szuzesseged, hanem, hogy hogyan eled meg, hogyan tudod kezelni a helyzetet, van-e benned emiatt feszultseg, vagy kepes vagy-e ezen tullepni, jol erezni magad a borodben, termeszetesnek venni, nem aggodni miatta, elerni, hogy ez ne legyen hatassal a hetkoznapjaidra, ne hatraltasson az ismerkedesben.


Viszont lassan kezdd el az ismerkedest, mert telik az a szemet ido, elmulik a fiatalsagod, es kesobb csak egyre nehezebb lesz!

2011. szept. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 Szesze ***** válasza:

Te is egy különleges eset vagy akár csak én, a különbség mindössze annyi, hogy én 20 vagyok és néhány hete szexeltem először.


1) Ami a kérdésed szüzesség felét illeti.


Mi lányok kicsit úgy képzeljük el a életet mint egy romantikus filmben. Ez a legrosszabb. A filmekben az első szex, nagyon jó, rózsaszirmok, pezsgő meg lassú zene...

Csak egy a baj az élet nem egy film. Senki nem mondta mikor megszülettél, hogy neked bizony tökéletes életed lesz. Itt nem a szüzesség elvesztéséről van szó hanem a szexuális életed kezdetét, és ezt inkább így fogd fel. Elárulom, hogy az első szex nem nagy szám. Ebbe is bele kell jönni, vagyis szerintem. Nekem még eddig különösebb élvezetet nem nyújt, de nem is olyan vészes dolog, mint ahogy a szűz lányok elképzelik.


2) Az, hogy ennyi év alatt senki sem felelt meg az fura. A kérdés az mire vársz? Nekem azt szokták mondani ideálist ne keress. Olyan nincs aki mindenbe jó legyen.


20L

2011. szept. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
60%
Nem irigyellek. Nem mondom, hogy gáz, de nem tartom követendő példának. Lehet várni az igazit, aki olyan, akit elképzelsz, meg akiről ábrándozol, de közben millió egy srác van, aki ott van az orrod előtt, csak nem felel meg annak, amit naivan elképzeltél, ezért ügyet sem vetsz rá. Aztán majd felébredsz, amikor mindenki boldog kapcsolatban él körülötted, hogy a szőke herceg nem jött el.
2011. szept. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom gaznak de nem jo ez az allapot ebben a korban. Ezt valoszinuleg te is erzed kerdezo, kulonben nem tetted volna fel itt a kerdesed. Kicsit lejjebb kene venni az igenyeidbol, lazabbra fogni a dolgokat es nem rogton eleted nagy szerelmet kene kersni. Helyett jarj el tobbet szorakozni es ismerkedni.
2011. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Nem különösebben érdekel, ha nem jó neked, változtass, ha jó, akkor meg ne. Te életed.
2011. szept. 4. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

Szia!


Átérzem a helyzeted, én is hasonló cipőben járok, csak én fiú vagyok és 22éves. Nem nézek ki rosszul szerintem és belsőleg is teljesen rendben vagyok, úgy érzem. Csak nem vagyok elég bátor ahhoz, hogy oda menjek egy lányhoz az utcán vagy akárhol.

2011. szept. 4. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz. Én is szűz vagyok, és kapcsolatom sem volt még soha, de még csak egy csók sem. És nem érzem cikinek, és nem is tartom magam kevesebbre a többi embernél. És most ismerkedem egy lánnyal, aki mindezt elfogadja, és nem nevet ki emiatt. Előbb-utóbb Te is rátalálsz majd egy ilyen emberre, hidd el! Egy hónappal ezelőttig még én sem hittem benne, de mára mintha kicseréltek volna!:)

21/f

2011. szept. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
és hol találtál rá az illetőre kedves előző?:)
2011. szept. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Talán hihetetlenül hangzik, de itt ezen az oldalon. :)
2011. szept. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!