Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 éves vagyok, és még szűz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 éves vagyok, és még szűz? Őszintén mondjátok meg, kérlek, erről mit gondoltok!

Figyelt kérdés
Szóval nem vagyok ronda, inkább olyan átlagos, ill kicsit a felett. Szóval ha a külsőt nézzük, lehetett volna pasim. De olyannal szeretnék ágyba bújni, akit tényleg szeretek, és aki engem is szeret. Akivel el tudnám képzelni a jövőmet. Eddig ilyen srácra nem futottam rá, volt, aki rendes, de nem tetszett-de én is emberből vagyok, szóval nem tudom erőltetni, hogy valaki tetsszen (egyszer próbáltam, de nem tenném még egyszer), ha nem, hát nem. Meg voltak, akiknek csak "az" kellett volna. Igy maradtam szűz, pedig akár már férjhez is mennék már, de ha még nem találtam meg a megfelelőt, akkor mit csináljak? Most, hogy ezeket tudjátok, gáznak tartatok-e? Ugy őszintén, ha igen, igen, az sem baj, de legyetek őszinték.
2011. szept. 4. 09:36
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
Nagy szerencséd volt akkor, hogy még a hely is azonos volt... itt már próbálkoztam én is, de mindenki messze van:(
2011. szept. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
Azért nem ennyire egyszerű a helyzet, sajnos...Igaz, hogy itt az oldalon talált rám az illető, viszont a valóságban 160 km választ el tőle. Még nem találkoztunk személyesen, de ennek ellenére már meg tudtam állapítani, hogy egy igazán jóravaló lány :) És remélhetőleg személyesen is megtapasztalhatom minél hamarabb a közvetlenségét :)
2011. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim válasza:

Feltételezem, hogy már sikerült elveszítened, így 29 éves korodra. Egyébként az én párom 21 éves koráig szűz volt, és ő is hasonlóképpen élte meg, mint te. Borzasztóan szégyellte, sőt már azon is gondolkodott, hogy valakivel elveteti a szüzességét, mert gáznak tartotta magát. Jelentkezők lettek volna rá, de szerencsére félt megtenni. Aztán jöttem én, én imádtam, hogy még szűz, párkapcsolata sem volt még. Amennyi ő szégyellte, nekem épp annyira tetszett. Aztán amikor eljött az első alkalom, egy csodálatos napot eltöltöttünk a Citadellán, majd amikor hazamentünk, a szoba közepén szív alakban kirakva várták a mécsesek, illetve egy csokor virág, valamint egy levél várta. Közben pedig az a zene ment a háttérben, ami alatt először megcsókoltam. Meg sem tudott szólalni a meghatódottságtól. Én pedig boldog voltam, illetve vagyok, hogy emlékezetessé tudtam tenni számára az első alkalmat, hiszen ő emlékezetessé teszi számomra az életem azon részét, amelyet vele töltök. Szóval, csajok! Nem gáz, ha szüzek vagytok, én mindig is tiszteltem az érintetlen lányokat. Meg fogjátok találni azt az embert, akinek érdemes odaajándékozni, nem kell rástresszelni.


23/F

2017. szept. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!