Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van vagy nincs fiú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van vagy nincs fiú lány barátság? Ha nem akarnak egymástól semmit, akkor ne is legyen közük egymáshoz?

Figyelt kérdés

A kiszemelt nő van ilyen véleményen... baráti szinten ismertük egymást, egy édeskettes találkozó is sikerült, de hát nyilván nem nyomultam rá (első ilyen találkozó, nameg nemrég volt barátja is).

Tehát nem nyomultam rá, majd a másodiknál azt mondta: "nézd, én azthittem akarsz valamit tőlem, ezért találkoztam veled, de nem úgy tünt, hogy akarnál. Ennélfogva értelmetlenek a további találkozók"


nemigazán tudtam hova tenni... most akkor nincs fiú lány barátság, vagy én vagyok ilyen éretlen? Ha akarnak egymástól valamit, akkor OK, különben találkozniuk is "tilos" baráti szinten? Igy a jó, eldobni a másikat?


2011. szept. 7. 13:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
44%
Összeakadtál egy ribanccal. Ez szereti megforgatni a kést és röhögve leszar ha nem vagy Mr tökéletes.
2011. szept. 7. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
csak még azt nem értem, hogy akkor miért irja itt mindenki, hogy első randin még ne nyomulj, ne tárulkozz ki, mert elijeszted a csajt, meghogy akkor önbizalomhiányos vagy?
2011. szept. 7. 14:06
 13/21 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Látod, így jár, aki mások tanácsai alapján akar csajozni...


Mindig az aktuális helyzet és az aktuális nő dönti el, hogy mit mennyire kell csinálni. Azt neked kell felmérni, hogy ő milyen lány, és mik az elvárásai. Minden nőnek más jön be! Nincs egyetemes recept, ami mindenkinél beválik.

2011. szept. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 10 nőből 9 elvárja, hogy valamikor a randin azért mutasd valamilyen jelét, hogy érdeklődsz iránta. Ő sem azért van ott, mert éppen volt egy kis szabadideje, hanem azért, hogy randizzon. Egyrészt a nők egy része tényleg azt mondja, hogy nem szeretik, ha csak úgy lekapják őket, más részről viszont hajlandóak elnézni ezt, ha egy határozott férfival állnak szemben. Ha megcsókolod, akkor az elég határozott, aztán majd ő eldönti, mit is akar. Ha meg kiborul egy kis csóktól, akkor a későbbiekben is ez a vontatottság lenne jellemző, tehát nem érdemes vesződni. De azért eddig úgy vettem észre, hogy a nőknek tetszik az az első randis csók...
2011. szept. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem létezik fiú-lány barátság. A legjobb barátommal 17 éve ismerjük egymást, együtt nőttünk fel. Soha egyikünk sem akart többet. Sőt egymásnak segítettünk a pasizásban-csajozásban.

Igaz, hogy minden nő mást akar az első randin, de igazából nem értem a csajt, hogy miért várja el, hogy te jelezz, hogy akarsz valamit. Ugyanúgy megteheti ő is. Érdekes..

2011. szept. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert a férfi dolga a kezdeményezés.
2011. szept. 7. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Valamiért olyan sokan csak végletekben tudnak gondolkozni. Ha "nyomulást" mondd, akkor már kb arra gondol, hogy nemierőszak, kikötözéssel és véres közösülés. Nem értem! Bókolni elfelejtettünk már? Egymáshoz érni? Megsimítani a másik karját, combját, hátát, arcát, haját? Kedveskedő vicceket mondani? Vagy csak szimplán tenni róla, hogy az a másik ember, aki a drága idejét ránk szánta, jól érezze magát pár óráig?


Ez igazán nem nagy teher. Sokan meg azt hiszik, hogy jaj nem szabad kimutatni semmit, mert abból csak baj lesz, kihasználnak... De drááága barátaim? Hülyék vagytok? Olyannal akartok összejönni, akiről feltételezitek, hogy kihasznál és átbasz? Hát ott ki a hülye? Ő vagy TE???

2011. szept. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

@ Smartguy86


A nyomulás erotikával mixelve számomra egy vadidegentől gusztustalan.Lánynál is és férfinál is k...vás,illetve f@szfejes a,,na,mikor dugunk?" típusú figyelemfelkeltés.Ez csak az én véleményem,ízlések,és pofonok,kinek mi jön be.

2011. szept. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Pont erről beszéltem, hogy nem az a nyomulás, hogy: "Na mikor dugunk?"


Miért olyan nehéz ezt felfogni?


Mindenki azt hiszi, hogy ha kimutatja egy lánynak, hogy akar valamit, akkor a másik már tuti arra gondol, hogy keményen a faszára akarja húzni a torkát...


Nem tudom, milyen randikon voltak itt egyesek, de szánalmas lehetett mind, ha ilyen tapasztalatokat szereztek, hogy az udvarlás = a "mikor szopsz már bő nyállal" témával

2011. szept. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Én sem hiszek már a fiú-lány barátságokban, mert legutóbb is, amikor barátok lettünk egy sráccal egy idő után többet akart tőlem. Én meg nem, és ez így elég rossz helyzet volt... Barátságnak vége lett sajnos, de ényleg nem tudtam rá máshogy tekinteni, fájt nekem is nagyon ez az egész, de tudom, neki még jobban és ez miatt nekem is csak még rosszabb volt.. És ez volt már a 2. ilyen eset. Azóta egyáltalán nem hiszek ezekben a fiú-lány barátságokban, kerülöm őket :S
2011. szept. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!