Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek van valami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami jó önbizalom növelő ötlete? 20l

Figyelt kérdés
Önbizalom hiányos vagyok. Ez az élet minden területén megmutatkozik, mert félek az új helyzetektől, új emberektől, kapcsolatoktól. Szorongok ha megszólítanak. Zavarba jövök minden apróságtól. Tudom, a titok a helyes önértékelés, de úgy érzem, hogy tudom mik az erősségeim és a gyengeségeim, mégis ilyen "béna" vagyok.
2011. szept. 12. 11:16
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Jézusom én tisztára ilyen vagyok mint te.

De én nem mertem 1 kapcsolatba sem belevágni.

2011. szept. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
az én rémálmom inkább az, hogy egy 1000 fős teremben kihívjanak előre h beszéljek :D és mindenki "hangosabban", "bátrabban"
2011. szept. 12. 11:50
 13/28 A kérdező kommentje:
azóta már én se merek belevágni kapcsolatba :S először ezt kell helyretenni úgy érzem
2011. szept. 12. 11:51
 14/28 anonim ***** válasza:

De hiszen zárkózott és csendes vagy, hogyne tartanának annak :D

Egyébként én ugyanilyen vagyok mint te.

Fősulin beiratkozáskor is minden bajom volt mikor megláttam azt a 800 embert és fingom se volt hova kell mennem.

Nem szeretek senki idegenhez közelíteni csak ez azért baj mert fiú vagyok :(

2011. szept. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
és próbáltok rajta változtatni? ha igen, hogyan?
2011. szept. 12. 12:00
 16/28 anonim ***** válasza:
67%

Én pl. mostanában elkezdtem átlagos bunkóként viselkedni.

Így leplezem az önbizalomhiányom. Nem nehéz szerep.

2011. szept. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
önbizalmat attól lehet szerezni ha jól megszeretget valaki :) Legalábbis nálam ez a helyzet 26/F
2011. szept. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Egy nőnek, egy férfi a legjobb önbizalom növelő. :)
2011. szept. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Hát b@sszátok meg! Meg az egész világ! Van önbizalmam, nem vagyok tahó, érzékeny, odaadó, romantikus vagyok, van humorom, sportos az alakom, intelligens vagyok, nem születtem egy szőke hercegnek, lehet talán ronda is vagyok, volt már nem egy barátnőm, de a kurv@ élet egyik se lényeges, ha az embernek nincs szerencséje. Itt rinyáltok, holott biztos százszor könnyebben fel tudnátok szedni egy csajt és komoly kapcsolatot kihozni belőle, mert hozzám képest mindenki, mintha szarba lépett volna én meg el vagyok átkozva. Semmi nem kell a csajozáshoz, pasizáshoz csak szerencse! Tököm is kivan már ezzel a szar élettel...


22F

2011. szept. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

keress valami olyan dolgot, amiben jó vagy, amiben eredményt tudsz elérni. Akár csak a magad számára. Pl sport-bicó: fel tudsz menni 40 pec alatt a Délitól a normafáig. vagy tanulásban, hamar megtanulod a zh anyagát, vagy jól táncolsz. BÁRMI. ezekkel tudod magadnak bizonyítni, hogy sokaknál jobb vagy. tehát JÓ vagy! és ha ebben/ezekben jó vagy, akkor miért pont a társaságban ne legyél jó?

Meg fiyelj a beszélgetésekre. ne szólj gyakran, de akkor tényleg jót mondj, és TUDD, hogy jó amit közbeszólsz, hogy akkor viszont odafigyeljenek. kis apró lépésekkel ahogy mások elfogadnak, te is elfogadod magad. és mégegy. attól mert nem beszélsz állandóan egy társaságban, attól még lehet, hogy van aki nagyon figyel rád! vedd észre, és neki mondj dolgokat, még, ha esetleg kicsit esetlenül is, de benne biztos jó hallgatóságra találsz!

2011. szept. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!