Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek van valami jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van valami jó önbizalom növelő ötlete? 20l

Figyelt kérdés
Önbizalom hiányos vagyok. Ez az élet minden területén megmutatkozik, mert félek az új helyzetektől, új emberektől, kapcsolatoktól. Szorongok ha megszólítanak. Zavarba jövök minden apróságtól. Tudom, a titok a helyes önértékelés, de úgy érzem, hogy tudom mik az erősségeim és a gyengeségeim, mégis ilyen "béna" vagyok.
2011. szept. 12. 11:16
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:

Csatlakozom a sorhoz, en is ugyanigy vagyok ezzel, annyi kulonbseggel, hogy en gyakorlatilag szandekosan lettem rideg es tavolsagtarto, mivel nem vagyok elegedett magammal, ezert nem akartam, hogy barki is kozel keruljon hozzam es a (szerintem) meglevo hianyossagaim kideruljenek...


Engem is zavar, mert en tudom, hogy belul mely erzesu, intelligens, okos, kedves srac vagyok, de masok csak egy huvos, megkozelithetetlen, vegtelenul zarkozott es remenytelenul furcsa embert latnak, aki tarsasagban gyakorlatilag meg sem mer szolalni!


Szerintem alapvetoen 3 dolgot tehetsz:


1. Olyan tarsasagot es olyan baratot keresel magadnak, akik mellett meg tudsz nyilni, onmagad lehetsz es igy fokozatosan felszinre johet az, amit belul gondolsz magadrol es akkor masok is olyannak fognak latni.


2. Szakember segitseget kerheted, akivel feltarjatok az okokat (mert valami ok mindig van, akar regebbrol, gyerekkorbol) es ha azokon tul tudsz lepni, fejlodni tud a szemelyiseged es valtozni fogsz.


3. Elfogadod azt, hogy zarkozott vagy, hogy masok zarkozottnak latnak, mert ez tulajdonkeppen nem baj es ugy alakitod az eleted, hogy ez ne jelentsen problemat a hetkoznapokban.



Egyebkent valoszinuleg a szerelem segitene leghatekonyabban rajtad: ha az embert szeretik, attol tenyleg nagyon megno az onbizalma es az ki fog hatni az elet minden mas teruletere is!

2011. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a gondom, mint neked, csak én fiú vagyok és 21.

Esetleg van itt olyan, akinek ilyen gondja van és miskolci?

2011. szept. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. :)

a szerelem egyébként nem segített ebben a problémában. tapasztalatból mondom. amíg magamat nem tudom szereti, más szeretetét se tudom értékelni :S

2011. szept. 12. 19:53
 24/28 anonim ***** válasza:

Nagyon gyorsan letöltöd vhonnan Brian Tracy - Phoenix Szemináriumot, meghallgatod az egészet, és varázsütésre jobb lesz az életed!

F18

2011. szept. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
ezért írtam, mert ha tudod magad becsülni, akkor onnan már csak egy lépés a szeretni is önmagad
2011. szept. 13. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
48%

Brian Tracy nekem is sokat használt!" éve hallgattam meg. Sikeresebb vagyok, jobban értem magam, többet keresek,de a párkapcsolat az egy makacs dolog, abból csak két elbénázitt izé jött össze, egy egy éves meg egy másfél hónapos. Bár a főnix szeminárium nem erre koncentrál.



Ha ügyes vagy hangoskönyvben is megtalálod mp3-ban. Vagy a scribd.com-on ebook ként. vagy gugli pdf.


Remélem segítettem. De ha ennyi nem elég, szívesen megölelgetlek :-)

2011. szept. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Beszélgess/érintkezz másokkal. Ha látod hogy ők elfogadnak téged, talán neked is menni fog :)


20F

2011. szept. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
szociális fóbiád van, ha nem javult a bajod akkor pszichiáter!
2012. júl. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!