Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet ismerkedni EMO-kal?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet ismerkedni EMO-kal? Tobbi lent

Figyelt kérdés
szeretnék énis azlenni,mert nagyon tetszik astilus csak picit tobet szeretnek megtudni róla/róluk,nemkell most fikázni meg stb. ruháim hajam mondhatni h emo.koszi elore is aki segit
2011. szept. 15. 19:58
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

20:11 voltam


nekem is félhosszú hajam van ,vasalom ,csőnadrágat hordok általában punk rockot hallgatok bmxezem ,és csomóan a külsőm alapján le emoznak ,de semmi közöm ehhez az életstílushoz ( vagymicsoda )


ismerek egy két igazi EMO-t de nekem nagyon unszimpatikusak ,mert arról beszélt 20 percet keresztül,hogy még 5 centit kell nőnie a hajának,hogy le tudja vágatni olyanra mint a tökömtudja kicsodának van ,szóval szerintem inkább keress rendes embereket ha barátokat szeretnél

2011. szept. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
nem,én EMO ra gondolok,csaj jelenleg a hajam meg az oltozkodésem olyan MÉG.. és a tobbit meg szeretnem.. az hogy mi iatt,nemszreteném igy publikussá tenni,de van rá okom
2011. szept. 15. 20:25
 13/23 anonim ***** válasza:
Előzővel egyértek
2011. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
utolsó 2,teljesen igazatok van,engem is le EMO znak sokan,ezek miatt,sajnos,és ezert szeretnek,sokat csalodtam ezmiatt is,és szinte nemtalalok olyan embert akivel tudnék beszellgetni,koszi:)
2011. szept. 15. 20:30
 15/23 anonim ***** válasza:

ha gondolod én szívesen beszélgetek veled ,bár nem vagyok nagy emo :)


esetleg faced,vagy msned van ?

2011. szept. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
msn em van:) rámirsz priviben s ott adok msnt:) lány vagy fiu vagy s kor?:)
2011. szept. 15. 20:37
 17/23 anonim ***** válasza:
írtam :)
2011. szept. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 Solarian ***** válasza:
2011. szept. 15. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
koszi:D
2011. szept. 16. 14:44
 20/23 anonim ***** válasza:
én emo vagyok és emo fiút keresek. írj privit ha kellek:$
2011. okt. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!