Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol lehet találni olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni olyan csajt, aki nem jár bulizni, nem ribanc és nem beképzelt?

Figyelt kérdés
Pontosabban nem baj, ha jár bulizni, csak ne sűrűn tegye, és ne kavarjon más pasikkal.
2011. szept. 18. 13:07
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem szeretnék plázacicát, nem vonz bennük semmi. Én pont, hogy az átlagos lányokra bukom, semmi értelmét nem látom az 1-2 hetes kapcsolatoknak és az egy éjszakás kalandoknak. Nem szeretem az olyan olyan lányokat akik már csak "megszokásból" csókolnak meg, vagyis nem jelent számukra simmit a csók.
2011. szept. 18. 13:58
 12/20 anonim ***** válasza:
13:44: Szerintem is baromság ez. Nagyon sok fiúnak/férfinak kell az "átlagos" lány, csak nagyon kevesen vannak. :( A plázacicák pedig szerintem a normális értékrendű férfiakat taszítják leginkább, én legalábbis hányni tudnék sokszor amikor bulizni vagyunk.
2011. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:44


Hogyha gondolod lépj velem kapcsolatba, szeretnélek megismerni.


17/F

2011. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Kérdező,hol laksz?
2011. szept. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem is az a véleményem, hogy tévedésbe élsz, igenis vannak rendes lányok is, nem csak ribik. Csak a ribiket meg a plázacicákat veszik észre a férfiak sajnos. Én hűséges vagyok, nem beképzelt, nem "rossz lány", de mégsincs párom.... :( 26L
2011. szept. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
ha én nem akartam pasit akkor mindig jött,ha akartam,sose találtam. én bizok a sorsban.mellesleg én nem szoktam tudatosan társat keresni. ismerkedek,barátkozok eleinte,igy nincs görcsösség az elsö talin mert nem randi csak talizol egy jofejnek tünö emberkével. aztán közbe ha megismered elöfordul h egymásba zugtok. nekem mindig bejött.nem hiszek a randikban.az görcsös,kitesztek magatokért hogy tökéletesen nézzetek ki,normálisan probáltok viselkedni. mig ha csak barátkozol ott természetesen tudsz viselkedni szerintem.igy nagyobb az esélye hogy az igazi lényedet ismeri meg és nem egy álarcot.
2011. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Pest megyében :D
2011. szept. 18. 17:05
 18/20 anonim ***** válasza:
És merre felé lehet megtalálni a hozzád hasonlókat vagy esetleg téged? :D
2011. szept. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Ha úgy gondolod küldök priviben MSN címet :). Hány éves vagy?
2011. szept. 18. 17:40
 20/20 anonim ***** válasza:
17, úgyhogy nem vagyok benne a 18-tól felfelé halmazban... :D
2011. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!