Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek butaság lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek butaság lenne egy exbarátnő nevét magamra tetováltatni? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Tudom, nem itt kéne kérdezni...igazából arról van szó, h Ő volt az egyetlen olyan barátnőm, akit igazán szerettem, és nagyon szép emlékeink vannak együtt, csak hát sikerült ezt is elrontanom...és nem is az egész nevet szeretném, csak a kezdőbetűit. És csak egy ábra részeként, a szivem fölé, hogy soha ne felejtsem el, h vannak olyan lányok is mint Ő...remélem értitek. Nem ezzel akarom visszahóditani, és nem vagyok tetoválás-mániás, csak ezt az egyet szeretném, szóval sokat jelentene...ja, és nem csak hirtelen felindulás, már lassan egy éve, h szakitottunk...köszönöm szépen előre is a válaszokat
2011. szept. 20. 18:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
hehhe:D nem fogják Rád varrni. egyik tetováló művész sem varr neveket, kivéve anya-apa. úgy ahogy én sem! :) bár egy próbát megér. denemfogsz sikerrel járni.:DDDDDDDDDD
2011. szept. 23. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Na még egy idióta.

Szerintem inkább vegyél tetkós rágót aztán azt rakd magadra!

2011. szept. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 josek ***** válasza:
Hülye vagy ha megteszed,
2011. szept. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy olyan dolgot tetováltass magadra, ami a kapcsolatotok alatt fontos volt mindkettőtök számára. Mittom' én egy ékszer pl. amit vettetek egymásnak és hordtátok végig, de ne a monogramját.
2011. szept. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szia! Lassan egy éve tetted fel a kérdést, de most találtam meg! :) Én magamra tetováltattam a párom keresztnevét a hátamon van, meglepetésnek szántam neki! Először furcsának tartotta, hogy magamon viselem a nevét(nem rossz értelembe furinak, hanem azt mondta, mint ha az óriás plakátokon lenne kifüggesztve), de imádja! Semennyire nem bántam meg, imádom, és biztosak vagyunk abban, hogy nem megyünk külön az életben,de ha mégis így történne ne adj isten, akkor sem fogom bánni sosem, mert életem szerelmének nevét viselem magamon!! 23/l
2012. aug. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!