Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen pasit képzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen pasit képzeltek férjeteknek? Külső-belső tulajdonságok, stb.

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekel, h hogyan gondolkodtok erről...köszönöm szépen előre is a válaszaitokat. És azt irjátok, h elég, ha szeret, mert ez nyilván nem igaz...:)
2011. szept. 21. 22:13
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

eszem az megvan mert elvégeztem 1 szakmát tavaly most értségi és aztán elektró mérnökire mek. jó fej is vok szeretem a vicceket és mondani is! nem iszom csak alkalmanként nem dohányzom semmien káros szenvedélyem nincs csak a nők hiába hangoztatják ezeket a tulajdonságokat de nem érdekli őket mellesleg hobbiból verseket szoktam írni amit nem szeretek a nyílvánosság elé tolni!


19f újfenn

2011. szept. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Hát, az egy dolog, hogy vannak nők, akiknek nem ez tetszik. Tudom, mert azért sok velem egykorú barátnőm van, akinek mások a szempontjai, jóformán egyedül vagyok a nézetemmel, de sok romantikus típus van közöttük, ami nekem például nem jön be, de más pedig imádja. Mindenki más, és szerintem ettől kerek a világ.
2011. szept. 21. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
77%-os, köszönöm szépen a kimerítő válaszodat. Nagyon jó érzés volt olvasni, mert, ha hiszed, ha nem, gyakorlatilag engem írtál le. Annyiban különbözök, h van a mellkasomon egy tetoválás, de nagyon sokat jelent nekem, soha nem fogom megbánni. Szerintem sem nagy igények ezek, remélem megtalálod, és mellette ébredsz majd egyszer :) Sok sikert hozzá.
2011. szept. 21. 22:47
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen :)

Furcsálltam is, hogy pont Nagyapád ítélte magas elvárásoknak, holott én őt tartom az egyik legértelmesebbnek itt az oldalon :) Na meg Tajparasztot, aki eléggé meghazudtolja a nevét:)


Fordított esetben, ha egy férfit kérdeznénk erről és nem poénkodná el, akkor biztosan egy értelmes, okos nőt keresne,akivel lehet beszélgetni, képesek a problémák megoldására és megbeszélésére stb. ezek szerintem nem nagy elvárások. Illetve elég baj az, ha ez a mai világban nagy elvárás :(

2011. szept. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

így kerek de akkor miért nem túdnak a nők engem pasiként és nem csak barátként kezelni pl:. múltkor egy 21 éves csajjal meg ismerkedtem a facen a haverom barátnőjének a nővére azt mondta nem számít neki a külső csak a belső és volt 1 éves kis lánya 3 heten át beszéltünk és gondolkoztam hogy be vállaljam e és én be vállaltam vna de 3 nappal azelőtt h le mentem vna arra hivatkozott h fél egy kapcsolattóé és utólag megtudtam h nem tetszettem neki akkor most mit is gondoljak?


19f

2011. szept. 21. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ott a gyerek volt a gond.

Ő már egyszer megszívta, mivel egyedülálló anya. Most még nehezebb helyzetben van, mert olyat kell keresnie, akivel a gyereket mindenek elé tudják helyezni.

Lehetsz akármilyen érett, apának a mai világban egy 19 éves srác az esetek 99%-ban iszonyú kevés. Nem dolgozol még (gondolom, de javíts ki) és gondolom sosem gondoltál még arra, hogy most lesz egy kisbabád és ő lesz a mindened.

A családalapításhoz szerintem ez a gondolat szükséges.

Szóval esetleg apaként nem tetszettél neki, de azért tedd a szívedre a kezed. Szívesen lennél 19 évesen apa?


Elnézést, ha te vagy az 1% kivétel, mert ugye ők is léteznek még, de szerintem ennél a lánynál ez lehetett a gond.


És ne interneten ismerkedj.

Azt mondtad mész továbbtanulni. Új közösség, új lehetőségek :) Ne add fel :)

2011. szept. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Hát igen, elég baj...Egyébként ha nem haragszol, megkérdezhetem, h hány éves vagy? :) Mert nagyon értelmes lánynak tűnsz, érdekelne, h mikorra ''érted el'' ezt. Ja és még annyi, ha gondolom egy tetkó még nem lenne kizáró ok...nem hinném h egy normális lány, ha lesz majd a jövőben, fennakad ezen...a volt barátnőmet se zavarta, pedig ő igazi, rendes, kedves lány volt. Megköszönném, ha ezekre még válaszolnál...de csak ha van kedved :)
2011. szept. 21. 23:01
 18/32 A kérdező kommentje:
Ez is a neked ment, 77%-os, de gondolom rájöttél :)
2011. szept. 21. 23:03
 19/32 anonim ***** válasza:

22 vagyok :)

Köszönöm a bókot :)

Egy tetoválás nem kizáró ok:) Kifejezetten az ilyen ocsmány fültágítókra és jó ízlést sértő, a kar vagy a test bármely nagyobb felületét lefedő tetoválásra gondoltam. A piercingek is taszítanak.

Elnézést a tetováltaktól és piercingesektől, tudom, hogy ettől nem függ semmi, és hogy emberek vagyunk, különbözünk, de hát őszinte voltam :)



Amúgy lehet,hogy néha beszólnék érte, nem bírom tartani a számat soha. Egyszerűen képtelen vagyok rá :D Persze nem durván :D Bár ez már az én rossz tulajdonságaim egyike :D

2011. szept. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

hát be vállaltam vna igaz anyagiakban nem tudtam vna 100% ott lenni de segítettem vna neki ebben na de m1 hát nagy nehezen de tovább léptem ezen a pofonon kíváncsiságból taliztam egy 16 éves lánnyal várható volt az eredmény de itt is kosár és már a 16 csaj aki kosarat adott aszt hiszem hogy ez a szerelem dolog nem megy nekem én hiába szeretek ha ők nem szeretnek így bele kell törődnöm az egyedüllétbe!


19f am igen elég rendes lány vagy

2011. szept. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!