Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, milyen pasit képzeltek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen pasit képzeltek férjeteknek? Külső-belső tulajdonságok, stb.

Figyelt kérdés
Csak úgy érdekel, h hogyan gondolkodtok erről...köszönöm szépen előre is a válaszaitokat. És azt irjátok, h elég, ha szeret, mert ez nyilván nem igaz...:)
2011. szept. 21. 22:13
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi :) Nekem is 19 évesen lett először kapcsolatom :) Nem késtél le semmiről.

És egyébként nem megnyugtatás, de tényleg nem vagy késésben. Szerintem iszonyú ritka az, ha valaki a te korodban férfiként kiegyensúlyozott párkapcsolatban él. Ilyenkor még keresik az emberek a társukat általában.

Megtalálod te is a párod. :)


Ezt a külső dolgot meg felejtsd el, mindenkinek más az ízlése :)

2011. szept. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:

elfelejteném csak elég sok és mély pofont kaptam néha már én is elhiszem amit mondanak nem vok elkésve ha úgy nézzük de az a bizonyos magány ami marcangol néha ha haza jövök és be ülök a szobába úgy elkap a magány hogy 1x üen csak sírnék. szánalmas de ez ellen nem tehetek semmit. próbálok új emberekkel ismerkedni de ők is csak a barátságukat adják!


19f

2011. szept. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 napietus ***** válasza:
mi az, hogy "csak" a barátságukat? az mindnnél többet ér...pl. a férjem egyetemi évei alatt megismert barátai (fiúk lányok vegyesen) a mai napig barátok, az akkor felszedett csajok jó részének meg a keresztnevére sem igen emlékszik már...
2011. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, még abban a szakaszban vagy, amikor tanulod, hogy hogyan kell "felszedni" valakit. Mindenki így kezdi, senki sem jött még úgy a világra, hogy tudta hogyan és miként kell ezt csinálni.

Szóval ne keseredj el :)

Magányos pedig nem vagy, ha vannak barátaid. Sokszor pont barátságból lesz kapcsolat :) A barátok pedig nagyon fontosak az életben :)

2011. szept. 21. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

én arra gondoltam ez alatt hogy én hiába szeretnék többet 1 lánytól/nőtől is csak a barátságot akar a mikor nekem több kéne és mindegyik ezt mondta nekem meg a mostaniak is csak így néznek rám szval erre gondoltam!


19f

2011. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
100%

Értem a problémádat, tipikus barát zóna kérdés :) Nyugi idővel sikerül majd kicsiszolnod :)

Általában én úgy vettem észre, hogy ennél a problémánál az ok az szokott lenni, hogy nem közelednek úgy a kiválasztott lányhoz, hanem barátilag. Szóval fontos éreztetni a kezdetektől fogva, hogy nőként is érdekel, vonzónak találod és többet szeretnél ebből kihozni, mint barátság.


Ez azért nehéz, mert ehhez meg kell találni a határt. Szóval van, aki barátilag közeledik és van, aki pedig tiszteletlen és levakarhatatlanul nyomul.

Az arany középút a megoldás :) Hidd el bele fogsz jönni :)

2011. szept. 21. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

és mi a közép út segíts te pl:.miként vennéd jól a dolgokat

mit hallanál vagy vennél szívesebben?


:) 19f

2011. szept. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Elég ha végignézel rajta :) Akkor már érezhető, hogy nem csak jó fej vagy :) Fogd meg néha "véletlenül" a kezét,hívd el üdítőzni, dicsérd meg milyen csinos :)
2011. szept. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:
77%os, te aztán tényleg ritka értelmes, jó fej lány lehetsz :) Ha van kedved, irj privátot...örülnék neki :) Amúgy 21/f vagyok.
2011. szept. 22. 23:47
 30/32 anonim ***** válasza:

Tényleg jó fejnek mondanak és értelmes is vagyok, de semmi extra, csak itt az oldalon tűnik ez olyan ritkaságnak a sok hülye válasz miatt :)

De azért köszi, tényleg jól esett :)

2011. szept. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!