Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még olyan aki tükörben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még olyan aki tükörben sokkal csúnyábbnak látja magát mint fényképen vagy videóban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 27. 08:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
akkor nem tudom h ez h van :D persze én se nézek ki minden képen egyformán, de a videókban igen. viszont ha úgy nézek ki mint a tükörben akkor nagyon ronda lehetek :D
2011. szept. 27. 11:41
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudod mit? Az mutatja a valóságot, ahol szebbnek látjuk magunkat. XDDD
2011. szept. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
félek ez nem így van :D
2011. szept. 27. 11:49
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg egy normális tükörben ami nem kifejezetten torzít, pont ugyanúgy néz ki az ember mint videón, vagy fényképen. Utóbbi kettő nagyban függ a felvevő készülék minőségétől is. Minél jobb a minőség annál több szépséghiba látszik. A szemünk sokkal élesebb képet lát a valóságban mint amilyet egy hagyományos lencse, ez által élőben több hibát észreveszünk pl a bőrünkön. Arról nem is beszélve, hogy akár video, akár tükör, akár szemtől szemben állunk valakivel, nagyon sokat számítanak a fényviszonyok is. Szóval nem igaz, hogy csak a fénykép adja vissza a valós képet. Ha valakinek torz az énképe akkor arra persze ez igaz lehet, de egy egészséges embernél nem. Én amúgy teljesen normál testalkatúnak látom magam tükörben, videón és képen is, de a múltkor én is megrökönyödtem. Új fitness terembe kezdtem járni. Az öltözőben csupa olyan tükör volt felszerelve amiben legalább 10 kg-mal többnek néztem ki mint a valóságban. Jó indulatú vagyok és feltételezem nem direkt raktak ki ilyen tükröket, hogy amint meglátod magad rohanj megvenni a következő havi bérleted, és plusszba fizess is be rögtön valamelyik rendkívül hatékony csodakezelésükre:D Tehát nyugi! Vannak szar tükrök. Ha fényképen vékonynak látod magad, akkor nem vagy kövér.
2011. szept. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

én például fényképeken csúnya szoktam lenni. 10 képből max 1 ami megfelelő. Egyszerüen nemvagyok fotogén. Sokkal jobb képek szoktak rólam készülni,amikor nemtudom ,hogy fényképeznek


17/F

2011. szept. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 mus musculus ***** válasza:
Szerintem a videó a legvalósabb, ettől függetlenül nem kell aggódni az esetleges mások számára csúnyának tűnés miatt, ugyan testünk asszimmetriájából kifolyólag nem láthatják ugyanazt, mint mi a tükörben, de a "normalizált" képünk valami ahhoz hasonló lehet. A fénykép meg egy pillanat kimerevítése, típusfüggő, hogy előnyös-e ránk nézve, nem kell rá apellálni.
2012. máj. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
en is mint te a kepeken videokon. viszont pl.bolt kirakataban(tehat jo nagy tukorben) is szebbnek latom.
2012. jún. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!