Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk rugtak már tökön titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk rugtak már tökön titeket, lányok ti meg rugtatok már tökön vkit?

Figyelt kérdés
Meséljétek el hogy hol, hogyan történt ha kérhetem, kort, nemet is írjatok.
2011. szept. 28. 23:37
 121/135 anonim ***** válasza:
80%

17:12


Ha egy valódi fiú meg akar verni téged, akkor úgysincs esélyed. :) (kivéve ha sprayt (könnygáz) használsz)

2012. márc. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/135 anonim ***** válasza:
69%

17.12-es vagyok

hát ezért is szeretnék majd járni vmi önvédelmi tanfolyamra is. a kis parfüm/ spray ideiglenes megoldás :D

2012. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 123/135 anonim ***** válasza:
71%

Egyszer rámmászott este az utcán valami ótvar perverz állat. Este, félig kivilágított rész. Gázspray, egyéb? Semmi sem volt nálam, még egy biztosítótű sem, amit használhattam volna. Leszólított, odaugrott, máris szorította a két kezemet, esélyem sem volt kikerülni. Leírhatatlanul rossz volt, pánik, hogy akkor ez leüt, megerőszakol, azt én nagyon nem akarom... Hát, tökönrúgtam, aztán segítségért kiabálva (hiába, persze) elrohantam. Hülye beteg állat... Nem néztem vissza, de gondolom, egy darabig elfoglalta magát.

Nem szívesen ütök, de azért azt sem hagyhatom, hogy jajnebántsukszegénykét alapon felcsináljon... :(

2012. ápr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/135 mus musculus ***** válasza:
5%

Az utolsó leírta, mi hatalmazhat fel valakit ilyesmire. Ha netán nemi erőszak előkészítésére (a diszkós zaklatások ebbe a kategóriába esnek) kerülne sor, akkor sem lehet középre célozni, nehogy fájdalmat okozzunk az elkövetőnek? Nem mondom, hogy egyből ehhez kell folyamodni, ha megszólítanak, na de ha már többszörös ellenzés ellenére sem hajlandóak megszakítani a fizikai kontaktust, szerintem teljesen jogos és ésszerű lépés ez a nő részéről.

Én még nem csináltam ilyet, remélem, nem is kerülök olyan brutál helyzetbe, hogy kelljen.

2012. ápr. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/135 anonim válasza:

tesi órán, mikor fociztunk haverokkal véletlen neki estem egy lánynak mert meglökted, sikerült telibe megfognom a mellét, és utána rugtak tökön....

egyébként szerintem megérte (formás volt, és szép lány)

14F

2012. nov. 11. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/135 anonim ***** válasza:
Rúgtak már tökön is, és én meg rugtam már pinát is. De egyik sem haragból, csak eddzésen. Fincsi volt.
2012. nov. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/135 anonim ***** válasza:
Na azért álljon már meg a menet... ha egy férfi molesztál egy nőt, éppen próbálja megerőszakolni, akkor még jó, hogy tökön rúgja! Akkor összeesik és a nő el tud menekülni. Nehogy már megkíméljenek a nők egy idióta állatot, aki erőszakoskodva próbál szexuális együttlétet létesíteni. Én elhiszem, hogy fájdalmas, de egy nőnek igenis jogában áll megvédenie magát. Én leginkább csak pofán csaptam a hasonló taplókat, vagy kapott egy állast...
2013. jan. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/135 anonim ***** válasza:

Kis statisztika. Egy *átlagos férfi* 25%-al nagyobb csont és izomszövettel rendelkezik mint egy nő. Ez nem nevezhető nagyságrendbeli eltérésnek, ha 2-3 *átlagos nő* nekimegy egy *átlagos férfinak* simán megverik, még csak tökön sem kell rúgni. Na persze testépítéssel meg lehet többszörözni az izommenyiséget, főleg férfiak esetében, de a magam részéről egy karatés csajjal nem szívesen húznék ujjat :D


Magyar jogszolgáltatás, magyar realitás: az húzza a rövidebbet, aki nagyobbat csap oda a másiknak. Ha sikerül "jól" tökönrúgni valakit és kórházba kerül, az *súlyos* testi sértés, nincs apelláta. Csak végső esetben érdemes testi erőszakhoz folyamodni, nem mindenki vaseber, elég ha részeg, elesik beveri a fejét. Egy szórakozóhelyen csak akad egy lovag, de legalábbis egy kidobóember aki helyreteszi az illetőt.


Nem tudom milyen a menstruációs fájdalom, de húzták már a fogam fájdalom csillapítás nélkül (idióta orvos), volt előrehaladott vakbélgyulladásom, és vertem már le rendesen a tököm. Ha választani kéne... hát sajnos vakbelem csak egy volt. A fájdalom leginkább arra hasonlít, mikor egy kalapáccsal izomból gyomorszájon vernek. Csak jobban és tovább tart. Nekem fél évig érzékenyek voltak. Mellesleg a herék tele vannak mikrocsövekkel, hajszálerekkel, minden egyes komolyabb ütés csökkenti a nemzőképességet. Mérhető módon.


Hegyibeszéd vége, jöjjön a CBT rész :)

Egyszer a húgomat (1 évvel fiatalabb) feldühítettem és elkezdett rendesen ököllel ütlegelni, csapkodni. Viccesnek találtam, lepattantak a fejelmről az ütések, nem is igazán éreztem őket. Röhögtem rajta, erre ő még dűhösebb lett, és elkezdett rugdosni. Az egyik eltalált ott, reflexből ellöktem és a húgom a földre csücsült. Nem igazán fájt, kicsit csípett, csak mikor hozzám ért a térde, megijedtem.


Dumáltunk egy ismerőssel, mikor egy csaj (másik ismerős) csendben odaklopózott, és oldalról, csőrrel jól ágyékon rúgta. Srác, összegörnyedt, majd mikor realizálta mi történt: "úúúúúúú most véged!" Utána szaladt, falhoznyomta, és rásózott párat a vesélyére. Egy jó ideig mindketten agonizálva ücsörögtek egy-egy padon, egymástól jó messze. Tanulság: ha elkezd pumpálni az adrenalin, a fájdalom elszáll. Amelyik fickó nem kel fel ütés után, annak vagy tényleg ellszált a harci kedve, vagy komoly a sérülése. Fájni fáj, elég rendesen, de nem egy univerzális pont amitől egy férfi minden esetben átmegy salátába.

2013. jan. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 129/135 anonim ***** válasza:

128

Néhány dologban tévedsz.


Egy átlagos férfinak jelentősen erősebb csontjai és izmai vannak. Ez kétségtelen tény. 2-3 átlagos nőnek nincs sok esélye a férfi ellen.


A tökönrúgás csak a legritkább esetekben okoz kárt vagy csökkenti a nemzőképességet. Az esetek túlnyomó többségében semmi kárt nem okoz.


Egyébként ez a fájdalom simán tűrhető.

2013. jan. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/135 anonim ***** válasza:
tomika oksa :)$$
2013. ápr. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!