Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk rugtak már tökön titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk rugtak már tökön titeket, lányok ti meg rugtatok már tökön vkit?

Figyelt kérdés
Meséljétek el hogy hol, hogyan történt ha kérhetem, kort, nemet is írjatok.
2011. szept. 28. 23:37
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
 131/135 anonim ***** válasza:
2011-09-28 23:37 Régi kérdés, rengeteg válasszal... ennyire unatkozik a kérdező?
2013. ápr. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/135 anonim válasza:
Engem még Gimiben rugott tökön egy lány de aztán megsajnált és bocsánatot kért.Azota járunk...
2013. okt. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/135 anonim ***** válasza:
Volt már rá példa, igaz a lány valami miatt élvezte ezt, még olyan 7 éves lehettem amikor ezt csinálta. Meg egy két odaütődés volt, dehogy az is hogy tud fájni. Azzal egyetértek jogos, ha nemi erőszakot, egy erőszakos taperolót, aki sokadik felszólításra sem hajlandó leállni, vagy életed veszélyben van. De ha csak úgy, vagy hisztis vagy, megcsalás egyéb indokok, azt nem tűrném.
2013. okt. 23. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/135 anonim válasza:
59%
Hajajj...az a fiú állandóan fellökdöste a szoknyámat.Nemértett a szép szóból...hát tökönrugtam
2014. jan. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/135 bence1003 válasza:

Igen tudom pár évet késtem! :D 14 éves fiú vagyok... Hát... egyszer egy délutáni nap amikor én egy fiú osztálytársam meg 2 lány osztálytársam (köztük a baratnőm) megyünk haza (tavaly 7.ben volt) és valami rosszat mondhattam de a barátnőm megfordult és izomból tökön... hemperegtem a fűvön egy kicsit.. Másnap kibékültünk

Egyszer 6.ban meg fociztunk tesin és egyik lány el akarta rúgni a labdát én meg mint védő elvettem a labdát de rosszkor. Pont mogyin... ez meg a napokban volt... megint csak egy lány a két pad közt a lábával egy hidat csinált.. átlépem egyik lábammal, kicsit leengedte a lábát és még épp ott voltam és izomból felrántotta a lábád pont oda... ez fájt a legjobban eddig.. az utolsó meg hasonlóan a híd miatt volt csak most átakart engedni leemelte a lábát beszélgetett közben és stukk megint oda de csak gyengén... ennyi volt EDDIG ami velem történt

2016. szept. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!