Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk rugtak már tökön titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk rugtak már tökön titeket, lányok ti meg rugtatok már tökön vkit?

Figyelt kérdés
Meséljétek el hogy hol, hogyan történt ha kérhetem, kort, nemet is írjatok.
2011. szept. 28. 23:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/135 anonim ***** válasza:
70%

UNDORÍTÓ HA TÖKÖN RÚG EGY NŐ EGY FÉRFIT......!

AZ EMBER LEGÉRZÉKENYEBB TESTRÉSZE IGAZÁBÓL EGY NŐ NEM IS TUDJA EZT ELKÉPZELNI!!!

Arról nem is beszélek hogy ELSŐKÉNT mindannyian egy heréből jöttünk :-)

2011. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/135 anonim ***** válasza:
95%

Nem szeretném soha ha oda rúgnának mert írtozatosan fáj. Amikor véletlen megütötöm magam akkor is összesek kb.

Pedig magas a fájdalom küszöböm bőven magasabb mint a barátnőmé.Szerintem egy nő egyáltalán nincs tisztába azzal hogy ez mennyire is fáj.Ha nekik lenne szerintem máshogy néznék a dolgot és biztos rájönnének.Szerintem ők ilyen fájdalmat (a szülésen kivül!) biztos nem is éreznek soha és ezzel barátnőm is teljesen egyettért.


Mindenesetre szerintem nagyon gáz ha egy lány odaüt erre nagyon figyelni kell, VISZONT! ha egy férfi bánt egy nőt akkor szerintem teljesen jogos oda ütni!! Főleg ha nincs más védekezési esélye.Persze van egy határ ami után érdemel csak ilyen egy ember.

2011. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/135 anonim ***** válasza:
44%

12:54 és 13:32


Ugyan már, ne sírjatok ti balekok! :)

Ha a nő megteheti, hogy tökön rúgjon titeket, akkor az ő dolga, hogy megteszi-e. A ti hibátok onnan jön, hogy

1. nem véditek ki a nő rúgását;

2. ha a nő mégis betalál, akkor nem veritek meg a nőt.

Pedig a tökön rúgás után az a legalapvetőbb dolog, hogy a férfi megveri a nőt! Sajnos ezek szerint túl sok a balfаsz férfi.

2011. szept. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/135 anonim ***** válasza:
71%
Engem még nem rugtak tökön, elég jók a reflexeim félre tudok ugrani, de ha egy nő mégis megtenné, utána belevernék a mellébe. Akkor ő is megtudná milyen az.
2011. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/135 anonim ***** válasza:
33%

15:02:


Ez hülyeség te összeesel ő aligha érez vmit.

A zacsi sokkal de sokkal érzékenyebb.

Gondolj bele beletudsz úgy markolni a zacsidba mint egy női mellbe?..Össze is nyomnád a golyóid mint egy

Főtt tojást.


Nőnek nincs olyan érzékeny pontja mint a here zacskó cserébe viszont erősebb vagy.

2011. szept. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/135 anonim ***** válasza:
93%
Nem. 16/L
2011. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/135 anonim ***** válasza:
85%

annyira gyökerek vagytok, de komolyan.

nem szép dolog megrúgni a fiút ott lent, de ha MEGÉRDEMLI, akkor minden további nélkül, pl ha molesztál, és menekülnöd kell, akkor nehogymár a férfit védjük, h jajj szegényt megrúgták.

amúgy meg ez a " nők nem éreznek ilyen fájdalmat soha, ha éreznék akkor máshogy látnák"...rész nem igaz, mert pl nem tudom, melyik fiúk menstruált már, de az sem egy leányálom. szóval mi is érzünk ilyen nagyon erős fájdalmat, na aggódjatok.


19l

2011. okt. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/135 anonim ***** válasza:
46%
Úúú de undorító féreg aki azt mondja h megverné a nőt ha tökön rúgná!!! Ezzel a szöveggel csajozzatok légyszíves, biztos nagy sikeretek lesz...
2011. okt. 1. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/135 anonim ***** válasza:
74%

Szerencsére még senki sem rúgott tökön, de többször ütöttem már be úgy, hogy azt hittem ott maradok.

Ha pedig valamelyik nő erre vetemedne, jobb ha menekül, mert ha összeszedem magam nem teszi zsebre, amit tőlem kap. Furcsa, hogy azzal érvelnek egyes csajok, hogy csak akkor rúgnak tökön valakit, ha megérdemli. Mégis mi alapján érdemli meg valaki? Akkor ennyi erővel én is beleüthetek egyet a melletekbe, mert megérdemlitek nem?

2011. okt. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/135 anonim ***** válasza:
100%
Te fogadjunk valami tökberugó mániás perverz vagy, aki a kommentekre veri.
2011. okt. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!