Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk rugtak már tökön titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk rugtak már tökön titeket, lányok ti meg rugtatok már tökön vkit?

Figyelt kérdés
Meséljétek el hogy hol, hogyan történt ha kérhetem, kort, nemet is írjatok.
2011. szept. 28. 23:37
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/135 anonim ***** válasza:
64%
Hát olyan volt hogy koleszba a haverok kérdezték tőlem hogy van-e bérletem mire én nemet válaszoltam és ököllel tökön ütöttek :D Azonnal "dőltem mint a fa" :D
2011. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/135 anonim ***** válasza:
100%

jaa nem is egyszer tökön rúgtak már focilabdával, de csak egyszer nem bírtam állva maradni a fájdalomtól.Amúgy lány még nem rúgott meg ott.


17F

2011. okt. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/135 A kérdező kommentje:

ma 16:28 :

Néha szoktam látni itt ilyen menstruálós kérdéseket az oldalon és ott tényleg olyanokat írnak hogy beszarás, pláne hogy elég sűrűn át kell élnetek.

2011. okt. 1. 16:59
 54/135 .Daniel. ***** válasza:
72%
A sok agresszív csajt.:) Lehet azzal jönni hogy hát de mit tegyek ha elkezd molesztálni és ez az egyetlen út?:((( A válasz az hogy mennyi erre az esélyed de most komolyan? Itt én is jogosnak érzem de valljuk be ennek elenyészően kicsi az esélye:) Ha fogdosnám és tökön rúgna ezzel előidézve egy lehetséges műtétet, kínt és ha olyan súlyos lenne hogy nem lehetne utána gyerekem persze hogy hatalmas mosollyal verném szanaszét:) Igen az ilyen eseteknek sincs sok esélyük de ha azt vesszük hogy egy sz0pj le miatt rúg valaki tökön valakit csak azért mert ratyi és nem tudja kezelni akkor az megérdemel 1-2 pofont. Szóval van olyan helyzet ahol azt mondhatjuk jogos de diszkón kívül nem hinném hogy fényes nappal odamegy hozzád a srác és elkezdi fogdosni a melledet. Éljétek ki a tudatlanságotokat és az elnyomásból adódó feszültségeteket és ha egyszer szó szerint megkínoztok egy férfit mondjuk mert verbálisan támadott akkor tűrjétek azt a verést.
2011. okt. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/135 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nekem sikerült a barátomat most nyáron VÉLETLENÜL lábközön "rugni". Át akartam mászni rajta(sátorban voltunk, hideg volt este, és nagyon fel voltunk öltözve-pulcsi, két zokni, hosszú vastag nadrág, és úgy kezdtem, hogy a jobb lábamat átraktam rajta(lovaglóülést akartam felvenni, onnan tovább mászni), de sajnos a lábfejem félúton megakadt asszem a térdében, és persze, hogy az egyensúlyom elvesztettem, térddel meg pont oda támaszkodtam le, nem kis erővel(a kezeim sajnos nem voltak a földön, pedig úgy kellett volna). Szegénynek annyira fájt, hogy majd' bekakált. De nem lett belőle probléma. Én ha tehetem még csak meg sem ütök senkit, még akkor sem ha megérdemelné. Nem AKAROK másokat bántani.

19l

2011. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/135 anonim ***** válasza:
93%
Különben....uj suliba mentem..középsuliba...tesitanár jogász..és elmondta...h az önvédelem az ha üt és kivéded..nem az ha agyonvered:D
2011. okt. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/135 anonim ***** válasza:
92%
Én rúgtam már tökön mást. Úszni készültem,elrugaszkodtam és az illető pont mögöttem volt. Fiatal voltam,de fájt neki vagy két napig.
2011. okt. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/135 anonim ***** válasza:
30%

Én a suliban ha egy srác fogdosódik vagy verekedik mindig tökön rúgom.


14/L

2011. okt. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/135 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem akkor jogos a tökönrugás, ha egy fiú nagyon rámenős, és már 100. alkalommal se érti meg, hogy a lány nem akar tőle semmit, és elkezd fizikailag közeledni a lány felé (pl.: ölelgetés, csók, esetleg a combját simogatja) ami valljuk be undorító és eléggé gyomorforgató. akkor teljesen megérdemli a fiú a tökönrúgást.

a másik, meg, ha egy fiú molesztál egy lányt. akkor is megérdemli!

2011. okt. 1. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/135 anonim ***** válasza:
37%

"Különben....uj suliba mentem..középsuliba...tesitanár jogász..és elmondta...h az önvédelem az ha üt és kivéded..nem az ha agyonvered:D"


Akkor ezek szerint, ha valaki pisztollyal nekem jön, akkor csak annyira van jogom, hogy kiverjem a kezéből,mert ha dulakodunk és lelövöm, akkor gyilkos vagyok?


A sok ribancnak meg, akik ezt jogosnak érzik ez, remélem valaki belevág egy hatalmasat a melletekbe.

2011. okt. 2. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!