Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk rugtak már tökön titeket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk rugtak már tökön titeket, lányok ti meg rugtatok már tökön vkit?

Figyelt kérdés
Meséljétek el hogy hol, hogyan történt ha kérhetem, kort, nemet is írjatok.
2011. szept. 28. 23:37
 81/135 anonim ***** válasza:
45%

21:24


Igen, igazad van, de te félreértesz. Elmagyarázom részletesen.


Én férfi vagyok, és az írtam, hogy a nőket nem érdekli, hogy hova nem szabad ütni, rúgni mert hát miért is érdekelné őket? Éppen ezért írtam azoknak az egyes felháborodott férfiaknak, hogy nem ezen kell siránkozni, hanem megfelelő lépéseket kell tenni.


1.: Ha a nő tökön akarja rúgni, akkor védje ki.

2.: Ha nem tudta kivédeni, akkor a férfi verje meg a nőt.


Magamat ismerve én könnyen ellenállok a fájdalomnak, úgyhogy ha egy nő tökönrúgna, akkor nem úszná meg szárazon. Meganulná a leckét. Ugyanakkora fájdalmat kapna, mint amekkora lenne nekem a tökönrúgás.


Amúgy meg tapizás esetén sem jogos a tökönrúgás, mert közel sem egy kategóriába tartoznak! Ebből kiindulva ha tapizásért tökönrúg a nő, akkor is jogos a nőt megverni.

2011. okt. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/135 anonim ***** válasza:
90%

13:47


Az a cikk a fennmaradó 1%-ról ír. Az eseteknek csak kb az 1%-a súlyos.

2011. okt. 10. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/135 anonim ***** válasza:
6%

Utolsó sajnos elkel hogy keserítselek mert nincs 1%.

50-50% hogy súlyos vagy nem és ha igen akkor 99% hogy műteni kell!


Ezek a tények lehet hogy te erősebbnek érzed magad nagyobb az ön bizalmad de egy normál férfira ez igaz.

2011. okt. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/135 anonim ***** válasza:
88%

14:22


Akkor olvasgass egy kicsit.

[link]


"A herék érzékenyek ugyan, de általában csak rövid ideig fájnak, hosszútávú hatások a herén ritkán jelentkeznek. Szinte teljesen biztos, hogy a szexuális életedet egy heresérülés nem fogja befolyásolni."


99% hogy nem súlyos.

Ezek a tények. Lehet, hogy te gyengébbnek érzed magad, kisebb az önbizalmad, de egy normál férfira ez igaz.

2011. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/135 anonim ***** válasza:
3%

Ezt a cikket én linkeltem és te linkeled vissza nekem?


Elhiszem hogy erős vagy de mutass már olyan férfit akit tökön rúgsz és állva marad.Nem kéne ilyen beképzeltnek lenned mert nem vagy más neked is van ugyanúgy gyenge pontod mint mindenkinek.


Cikkre visszatérve hol látod hogy 99% nál nem történik semmi?


Cikk 2.Bekezdése:


"A bekövetkezése szinte biztos, mivel a here a testen kívül egy herezacskóban lóg. Nem védik izmok és csontok, mint a tested többi részét. Valamint, a herék helyzete arra készteti akár a játékosokat - és néha bárki mást - is, hogy „véletlenül” oda találjanak, ezáltal te valószínűleg „hatástalanítva” leszel."


Fogadd el magad és tanulj meg olvasni,öreg!

2011. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/135 anonim ***** válasza:
83%

Tanulj meg szöveget értelmezni öreg! De ha olvasni sem tudsz, akkor ez képtelenség.


Márpedig nem tudsz olvasni se, mert azt hiszed, hogy ugyanazt a cikket linkeltem vissza neked. Pedig ez egy másik cikk.


Nem tudod értelmezni a szöveget, mert nem fogod fel, hogy az általad idézett szöveg csak arra vonatkozik, hogy biztos a sérülés. Egyáltalán nem vonatkoztat arra, hogy a sérülés súlyos-e. Ha ezt sem fogtad föl, akkor lefordítom: ez azt jelenti, hogyha például ütés éri a herét, akkor biztos, hogy fáj.

Az általam linkelt bekezdés a sérülés súlyosságának esélyességéről szól. Azt jelenti, hogy kicsi az esélye annak, hogy súlyos legyen.


Na ennyit rólad és az olvasási képességedről.

2011. okt. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/135 anonim ***** válasza:
50%
feladom, ha annyira azt hiszed hogy vasból vagy kérj meg valakit hogy rúgjon oda neked egy jó nagyon és akkor kiderül hogy mi lesz..:)
2011. okt. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/135 anonim ***** válasza:
83%
acélbetétes bakancsal 1 rocker csaj fél perc múlva a földön feküdt vérző szájjal
2011. okt. 10. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/135 anonim ***** válasza:
92%

Utolsó:

Sajnos egyet kell értenem.


Egy férfinek nem illik bántani egy nőt SOHA!

Egy nőnek nem illik oda ütni SOHA!


Ha ez egyik megszegi a másik is megszegheti!

Ha férfi bántja a nőt a nő oda üthet!

Ha a nő oda üt a férfi bánthatja a nőt!


Ez így etikus!

2011. okt. 10. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/135 anonim ***** válasza:
32%
Hát még hál istennek nem kerültem ilyen helyzetbe, remélem nem is fogok, de ha egy pasi fogdosna és nem értené a nemet akkor simán megtenném. Ha ezekután bántani merészelne tennék róla hogy lehetőleg a börtönben rohadjon meg... Amúgy meg szerintem túl van ez reagálva, egy mellbe ütés minimum annyira fáj mint a tökönrúgás csak nekünk nőknek magasabb a fájdalomküszöbünk.
2011. okt. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!