Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan lehet veletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan lehet veletek úgy ismerkedni hogy ne vegyétek tolakodásnak és ne nézzetek hülyének?

Figyelt kérdés

Tehát volt egy nagyon hosszú kapcsolatom, és vége lett. Szeretnék keresni valakit aki nem egy éjszakás kalandot akar mert az nem érdekel. 21 éves vagyok izmos testalkatú 175 magas. Sokan ismernek és a lányok szerint helyes vagyok (szerintem se vagyok csúnya). És nem nagyon tudom már hogy lehet ismerkedni lánnyal úgy hogy ne legyek tolakodó de idővel ha úgy alakul ne elutasítást kapjak. Segítsetek :)


21/F


2011. okt. 5. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egy kicsit eltűntél! Hogy alakulnak a dolgaid, van valami fejlemény?

19:07 21/L

2011. okt. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, eltűntem nem direkt :) Hát alakulnak egy lánnyal találkozgatok. Vagyis a héten fogok másodjára. Ha van valami írni fogok. És köszönöm a segítséget. Bár nem mertem megszólítani ismeretlen lányt, de nem is baj, mert akivel találkozgatok nagyon szimpatikus
2011. okt. 24. 08:54
 13/14 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy jó irányba haladnak a dolgaid, szerencsés vagy!

19:07 még mindig :)

2011. okt. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
ha az ember onmagat adja abbol nem lehet baj
2012. jan. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!