Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért számítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért számítanak annyira az izmok?

Figyelt kérdés
Én sovány vagyok, és jól érzem így magam, de úgy vettem észre nem sok lánynak jövök be, arra gondoltam elkezdek edzeni. és mondjuk ha 15 kiló izmot felszedek akkor majd több érdeklődő lesz felém, de ez olyan mintha csak a testem miatt szeretnének, megéri edzeni lányok?Most 180 centi és 63 kiló vagyok, olyan 75 kilónál több nem szeretnék lenni, bár én így is elfogadom magam, nem magam miatt akarok edzeni, hanem mert ez tetszik a nőknek úgy vettem észre, mindenki izmos pasit akar, ez nálatok ilyen alap elvárás, hogy legyen valakinek a címlapokon pózoló férfimodellekhez hasonló teste, különben egyből elutasítják.
2011. okt. 6. 18:09
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
azért mert eddig csajoztam, nem nagy sikerrel, és most jöttem rá, hogy csak az izmok számítanak és, hogy mennyire helyes valaki, semmi más nem számít, ezért lesz szerelmes egy nő valakibe.
2011. okt. 6. 20:00
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Amiért a pasik a vékony, nagymellű nőket nézik...
2011. okt. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek számítanak "annyira". Nekem pl. évekig kövér (nem izmos, hanem kövér) pasim volt, elfogadtam olyannak. Jelenlegi kedvesem nagyon vékony, de mindenhol van azért rajta izom... És ez igazából jobban tetszik nekem, mint egy hájas test. Sokan szeretik a vékony fiúkat, nyugi :)
2011. okt. 6. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem agyra gyúrjál rá kőkeményen inkább!
2011. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
68%

23:06


Egyet kell hogy értsek, kedves kérdező, te egy komplexusos majom vagy, és ezt megérzik a nők, hiszen állatok és mindegyik ugyanolyan....csak vicceltem. Veled van a baj.

2011. okt. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Nem értem mi bajod van kérdező. Vannak különböző lányok, különböző férfiak. És mind két nemnek valamennyire számít a külső, de olyanok is vannak akiknek egyáltalán nem. És az aki azt írta, hogy mint a férfiaknál a mell, ez is olyan mint a lányoknál az izom. Ez teljesen igaz, de nem mindenkire. Van olyan férfi akinek igen is számít az, hogy mekkora a melle a kiszemelt lánynak, képzeld, ezt jobb ha elfogadod mint tényt.

Nekem mindegy, tetszett már meg vékony srác, mackós, kicsit duci, izmosabb is. De nem mindig egy kategória tetszett meg. És ez is függ a kisugárzástól. Te pontosan azt sugárzod magadból, hogy semmit nem érsz így. El sem fogadod magad úgy ahogy vagy. Másrészt pedig, elég sok vékony srácot láttam csinos nőkkel. Na ők vajon hogy csinálják? Mert gondolom nem sajnáltatták önmagukat, nem negatívoskodtak,hogy jaj így meg úgy vékonyak. Elhitték, hogy ők is értékesek, és tudnak szerezni maguknak nőt.

És még mindig azt mondom, hogy ízlések és pofonok. Van akinek az izmok tetszenek és van akinek nem. De a férfiaknak is ugyanúgy számít a külső, nem csak a nőknek. Itt is azt kiemelem,hogy vannak kivételek és minden ízlések és pofonok kérdése.

2011. okt. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!