Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányoknak miért számítanak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknak miért számítanak annyira az izmok?

Figyelt kérdés
Én sovány vagyok, és jól érzem így magam, de úgy vettem észre nem sok lánynak jövök be, arra gondoltam elkezdek edzeni. és mondjuk ha 15 kiló izmot felszedek akkor majd több érdeklődő lesz felém, de ez olyan mintha csak a testem miatt szeretnének, megéri edzeni lányok?Most 180 centi és 63 kiló vagyok, olyan 75 kilónál több nem szeretnék lenni, bár én így is elfogadom magam, nem magam miatt akarok edzeni, hanem mert ez tetszik a nőknek úgy vettem észre, mindenki izmos pasit akar, ez nálatok ilyen alap elvárás, hogy legyen valakinek a címlapokon pózoló férfimodellekhez hasonló teste, különben egyből elutasítják.
2011. okt. 6. 18:09
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
15 kg izmot akarsz felszedni???:D azigen hol élszte bammeg:D 5-10 évig kéne edzened ilyen hozzá állásal ha annyi izmot akarsz, felszedni.. amúgy a legtöbb lánynak egy leszálkásított kockás has meg egy 37centis bicepsz elegendő.. hát én sajna nem ilyen vagyok mert súly emelő akarok lenni, és ezért 105 kg vagyok, 191cm és nagy részt már izmos, de az edző terem nem arról szól hogy csajoknak bejössz e vagy, az edző termet lehetne nevezni szenvedés házának is..
2011. okt. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
85%

A többi lány, nő nevében nem tudok nyilatkozni, de azt tudom, hogy nálam nem az izmok a döntőek.

Nekem nem az izmai miatt tetszik meg egy srác, hanem az összhatás, a kisugárzás fog meg. Ez pedig nagyon sok mindenből tevődik össze (legalábbis nálam). Leírok egy alap szituációt:egy számomra eddig ismeretlen fiú esetében ezek a fontos dolgok számomra elsőre: arc és haj, a testfelépítés ( ez nem konkrétan az izmokat jelenti, hanem, hogy milyen alkatú, mackósabb, véznyább, átlagos-kicsit izmos, nagyon kigyúrt stb. nekem egyébként a sportos testalkat jön be leginkább és a sportosság nem összekeverendő az izmossággal). Fontos még az ápoltság, és a kisugárzás, összhatás.


És ami még fontos, nem kell mindegyiknek stimmelnie, ahhoz, hogy elkezdjünk ismerkedni. Legutoljára pl. egy izmos-mackós fiú tetszett, szóval kicsit izmos volt, de volt egy kis hasa, az arca nem volt olyan magával ragadó, bár a szemével nagyon jól el tudott játszani (el tudott vele varázsolni). Szóval, rá nem sok minden illet azok közül amit írtam, mégis tetszett, és ebben nagy szerepe volt a kisugárzásának.

16/L

2011. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Tailor Lautner pl. egy év alatt szedett fel 15 kiló izmot, milyen 10-15 év?Anyni biztosan nem kell ha valaki heti 3 napot edz, jó az étrendje és szed táplálékkiegészítőt(nem szteroid vagy koksz)
2011. okt. 6. 19:30
 14/26 anonim ***** válasza:
Azon a srácon összesen nincs 15 kg izom, nem hogy 1 év alatt. Amúgy nem hiszem, hogy neked több 100 ezer dollár rendelkezésedre állna a kiegészítőkre,teremre, edzőre mint neki.
2011. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
80%

mert vonzó, férfias, erőt. védelmet és biztonságot sugárzó, szexi..

a pasik mind mind vagy a pénzre vagy az izom(talan)ságra fogják rá ha nincs barátnőjük..

persze a tökre csúnya pasik mind-mind a fullos csajok közt keresgélnek..

2011. okt. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Milyen több százezer dollár?Ingyen van a suli edzőterme, egy táplálékkiegészítő havi 10 ezer, az összeállított étrend havi 20-30 ezer, edző meg nem kell, vannak testépítésről szóló könyvek.

Szóval csak a külső számít akkor nektek lányok, jó akkor elmegyek edzeni jövőhéttől, és majd 2 év múlva ha izmos leszek értékesebb emberré válok a nők szemében, elég egyszerűek vagytok.

2011. okt. 6. 19:52
 17/26 anonim ***** válasza:
71%
aha igen a harmadik ok pedig az hogy a nőknek csak a külső számít.. hát ezt bebuktad mert kb az 1%-nak számít csak.
2011. okt. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Ha ilyen egyszerű, mint ahogy te elképzeled, akkor miért nem csináltad eddig ? Ja mert a világodat nem tudod, csak össze vissza beszélsz, mert megint nem jött össze valami.
2011. okt. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
Pedig csak a külső számít a nőknek: legyen helyes, legyen izmos, ennyi, most ezen fogok dolgozni, az úyg sem érdekli a nőket, hogy ki vagyok meg milyen személy vagyok.
2011. okt. 6. 19:56
 20/26 anonim ***** válasza:
63%
Jobban is jársz, ha nálad a külsőt nézik, mert elég buta vagy.
2011. okt. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!