Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy beleszerettem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy beleszerettem egy nálam 16 évvel idősebb férfibe? Van ennek valami esélye?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 17 éves lány vagyok, és szerelmes egy 33 éves férfibe, már 3 éve. Minden nap látom, hiszen ahova járok iskolába, ott dolgozik, mint rendszergazda! Többek között csak miatta vagyok abban az intézetben. Nem volt még soha komoly kapcsolatom, sőt igazából még semmilyen, mert csak Ő érdekel. Normális ez? Ha meglátom, ha beszélek vele megremegek, a hangom elcsuklik. Senki nem bírja ezt megérteni, vagy feldolgozni, és igazából én sem! Csak tudom, hogy szeretem. Kezdeményezni nem szabad, hiszen párkapcsolatban van, de ez engem nem tántorít el attól, hogy szeressem. Ő ad értelmet az életemnek! Látszólag boldognak tűnhetek, sőt fülig érő mosoly ül az arcomra egész nap, ha látom, de hiányzik, az hogy viszontszeressenek!
2011. okt. 10. 21:21
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Akkor egy cipöben járunk :)Én ugyan így vagyok 17 éves vagyok csak én 37 éves pasiba voltam bele esve,de egyszer találkoztunk és pont rosszkedvem volt és ö odajött a nyakába ugrottamm és megcsókoltam és ö meg fogott és azota együtt vagyunk probáld meg te is :)
2011. okt. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
nézd a jó oldalát , legalább szeretsz suliba járni ;)
2011. okt. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21:04 wááááh :) grat neked
2011. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Apakomplexus? :)) Nem hiszem, csak a mostani fiúk átlagban annyira kiábrándítóak, és Ő pedig olyan tökéletes:))

21.04-es : Nagyon gratulálok, végre valaki, aki igazán megérti, hogy mi is zajlik bennem! Jó az ötlet, lenne is kedvem hozzá:))!!! De lerohanni nem merném, meg ott a barátnője...aki mellesleg idősebb nála jópár évvel és úgy néz ki, mintha az anyja lenne! Képzelhetitek, mennyire ki vagyok ezzel békülve! :) Bonyolult az ügy...

Igen, imádok suliba járni, és egyáltalán nem várom az őszi szünetet, annyira hozzám nőtt már, hogy minden nap látom:)) Csak olyan gyereknek érzem magam még!

2011. okt. 12. 22:24
 15/21 anonim ***** válasza:

Most lehet, hogy köcsögnek fognak tartani páran, de szerintem ne érdekeljen a barátnője. Ha jól megvannak, úgyse hagyja ott miattad, vagy bárki másért. Ha nem, akkor meg csak jót teszel vele.

Persze, ha jól esik a boldog bizonytalanság, akkor ne tégy semmit. :)

2011. okt. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
:) Egyáltalán nem, nagyon jó ötletet adtál, köszi szépen a választ!!
2011. okt. 13. 20:08
 17/21 anonim ***** válasza:
Ne félj,ne érezd magad gyereknek,mert már nem vagy az nézz méllyen a szemébe és ha a szemkontaktus meg van mosolyogj rá beszélgess vele sokat és meglásd jó lesz. :) sok szerencsét hozzá
2011. nov. 1. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! =)
2011. nov. 3. 11:46
 19/21 anonim ***** válasza:

itt vagyok én neked, ha gondolod és még párom sincs, jól gondold meg!



36/F

2011. nov. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen a történelemben.

Én is voltam viszonzatlanul igazán szerelmes. 5 évig, bár a srác csak 5 évvel volt idősebb. 18 éves koromig őrlődtem miatta. Szerelmesnek lenni jó. Viszonzatlan szerelmesnek lenni viszont talán a világ legkegyetlenebb dolga. Olyan érzés volt kiszeretni belőle végül, mintha meghalt volna a lelkem egy része. Egy újjászületés. Életemben semmi olyan jó érzéssel még nem töltött el, mint az, hogy öt év után végre kiábrándultam belőle.

És most legalább viszonzottan vagyok szerelmes. :) sokkal másabb.

Persze álmodozhatsz, én is csináltam, jó is, meg minden. De én azért tudtam, hogy úgyse lesz sose semmi. Neked se jósolok nagy sikert, bár ki tudja. Én inkább továbblépni akartam.

20L

2011. nov. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!