Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h ha a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h ha a barátnőmnek teljesen berakom akk fáj neki?

Figyelt kérdés

Ha szex közben beteszem neki tövig akk mindig mondja h fáj neki és ki kell h vegyem :/ Nem érti h nekem úgy jó érzés! Ez mitől van, meg mit csinálhatnék h ne fájjon neki? Próbáltam lassan is de úgy se jó :S

16/F


2011. okt. 14. 13:14
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
de igen tudom csak irigykedsz -.-
2011. okt. 14. 13:41
 12/50 anonim ***** válasza:
77%
Kisfiúk minek szexelnek? Most jól felhúztam magam, szegény lány.
2011. okt. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
94%

Értse meg hogy neked jó, amikor neki FÁJ??? Ennyi erővel ha én kiakarom verni a fogaidat, mert az nekem jó, akkor megtehetném, mert neked megkéne érteni, hogy én ezt élvezem! Ugye így már egészen más lenne...


Nem tudsz mit tenni az ellen, hogy fájjon neki! A lányoknak nem végtelen hosszú a hüvelye és lehet neked pont akkora méreted van, hogy ha tövig beteszed, az már kellemetlen pontot érint, ami igenis FÁJ!! Mit tehetsz, hogy ne fájjon neki? Ne dugd be tövig, ennyi... Ezért nem értem miért van minden pasi fennakadva, hogy nem 20 centis farka van. Hol van egy hétköznapi, normális csajnak akkora "befogadó képessége", hogy önfeledten élvezhessék a szexet mindketten anélkül, hogy arra kéne figyelni, nehogy a srác fájdalmat okozzon a párjának!?

2011. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
96%
irigykedek? mégis mire? :DD ne nevettess már.. nekem 25 éves pasim van, és nagyon jól tudja, h mi a szitu :) és olyasmi fel sem merül, h fájjon, mert előtte eléggé felizgat.. ha meg vmi fáj, akkor bocsánatot kér, és rögtön abbahagyja.. ellentétben veled, aki olyanokkal jön itt h " értse meg h nekem ez jó érzés.. " áááááá :DD
2011. okt. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 A kérdező kommentje:

jó de amikor másik lánnyal voltam neki nem fájt!!!

és am ez mennyire fáj nem lehet néha elviselni?

2011. okt. 14. 13:50
 16/50 anonim ***** válasza:
95%
dögölj már meg, kedves kérdező!
2011. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim válasza:
26%
Nem értem mit vannak egyes emberek úgy kiakadva a kérdező életkorán. Ha valaki úgy érzi hogy elég érett hozzá, miért ne lehetne csinálni életkortól függetlenül? Az hogy valaki tapasztalatlan és kérdeznie kell nem feltétlenül jelenti azt hogy valaki éretlen. Akinek fel kéne nőnie azok ti vagytok. A kérdezőnek pedig azt ajánlanám hogy legyen hosszabb az előjáték, és jó lesz.
2011. okt. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
68%
hany eves a lany? legyen hosszu elojatek.. nagyon hosszu.. sokaig csókolozzatok, stb stb.. és aztan nem lesz ilyen gondotok :)
2011. okt. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
100%
érett?? a hozzáállásából látszik h nem az..
2011. okt. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
93%
Igenis önző és éretlen mert nem érdekli a barátnője fájdalma, csak a maga élvezete. Csak rakjuk be neki de semmi előjáték...
2011. okt. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!