Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h ha a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h ha a barátnőmnek teljesen berakom akk fáj neki?

Figyelt kérdés

Ha szex közben beteszem neki tövig akk mindig mondja h fáj neki és ki kell h vegyem :/ Nem érti h nekem úgy jó érzés! Ez mitől van, meg mit csinálhatnék h ne fájjon neki? Próbáltam lassan is de úgy se jó :S

16/F


2011. okt. 14. 13:14
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
94%
nekünk nem kell felnőni, ugyanis mi tudjuk, h mi a titka a szexnek :) hosszú előjáték :) na és a love se árt :DD
2011. okt. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
95%

Te milyen egy önző kis girnyó vagy! Az előző csajodnak lehet, h azért nem fájt mert neki "hosszabb" a hüvelye, ez olyan mint a pasiknál a pénisz hossza van akinek 14cm van akin 20cm. És NEM lehet kibírni néha sem, mert bizony ha valaki a méhszájadat böködi az nagyon FÁJ!

Ha pl. a barátnőd azt mondaná neked, hogy neki az a jó, ha cibálja a heréd akkor megértenéd és hagynád neki, még akkor is ha neked baromira fáj? Na ugye hogy nem!

2011. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
100%

"Nem értem mit vannak egyes emberek úgy kiakadva a kérdező életkorán. Ha valaki úgy érzi hogy elég érett hozzá, miért ne lehetne csinálni életkortól függetlenül?"


Olvasd már vissza a hozzászólásait, meg úgy a kérdés alatti szöveget is légyszi! Ha te erre azt mondod, hogy érett, akkor én kibelezem magam! :(

2011. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
97%
utolsó, ott a pont :)
2011. okt. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 A kérdező kommentje:
az más mert ő azt nem élvezi h cibálja a golyóimat!!!
2011. okt. 14. 14:12
 26/50 anonim ***** válasza:
100%
anyám borogass.. :DD
2011. okt. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
am meg szokott lenni előjáték de nem mindig
2011. okt. 14. 14:13
 28/50 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj ki a sintértelepre és kezdj el ugatni, meg nyüszíteni.
2011. okt. 14. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
90%
ahj istenem, te most tényleg ennyire lalooser vagy, vagy csak tetted magad? Mindig kell előjáték, ne dugd be neki tövig mert az neki fáj. Lesz@rjuk ha neked az a jó, neki nem. Lesz@rjuk ha neked unalmas az előjáték, neki nem. Lesz@runk téged jó magasról, inkább hagyd el.
2011. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora bal.faszt, te jó ég. :D:D
2011. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!