Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az h ha a barátnőmne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az h ha a barátnőmnek teljesen berakom akk fáj neki?

Figyelt kérdés

Ha szex közben beteszem neki tövig akk mindig mondja h fáj neki és ki kell h vegyem :/ Nem érti h nekem úgy jó érzés! Ez mitől van, meg mit csinálhatnék h ne fájjon neki? Próbáltam lassan is de úgy se jó :S

16/F


2011. okt. 14. 13:14
1 2 3 4 5
 41/50 mus musculus ***** válasza:
87%
Ez a fogkiverős példa jó volt, most én is erre alapoznám az érvemet. Szóval ha én azt mondanám, viseld már el néha, hogy izomból beb*szok neked ököllel feszültséglevezetésképpen, bevállalnád? Ugye, hogy nem. Na, ugyanezt érzi szerencsétlen barátnőd is. Remélem, elhagy a francba, amiért ilyen egoista p*cs vagy.
2011. okt. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
94%
Heréld ki magad.. eunuchként többet érünk veled :/
2011. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
94%
Rúgtak már tökön?Kb. olyan érzés lehet a barátnődnek ez...és képzeld,nem minden csaj egyforma,bár szerintem te csak egy dolgot látsz a lányokban egyelőre...ideje lenne vagy abbahagynod a szexet,amíg fel nem nősz hozzá,vagy pedig normálisan csinálni,ha már egyszer elég érettnek érzed magad hozzá nem önző kis szemétládaként viselkedni...szóval sok szerencsét,akármelyik mellett döntesz is(már csak a jövendő barátnőid miatt is)
2011. okt. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
81%
Nekem volt már ilyen pasim ..... elég is volt belőle hál'istennek . Ő is csak a "lyukat " látta bennem meg a többi csajban .És micsoda féletlen pont 16 éves volt .... ez nálatok ragályos ? . Evvel a sráccal a legnagyobb baj az volt h erőszakos kis féreg volt , önző módon csak avval törödött ami neki jó és egyszer nem kérdezte meg tőlem h én mit , meg hogyan szeretném . Tudod mi lett evvel a sráccal ? OTT HAGYTAM 2 HÓNAP szenvedés után .. bánom már h nem tettem meg hamarabb , de elsőnek még én éreztem magam kellemetlenül , hogy biztos velem van a baj , hogy nem élvezem a dolgot ( Ő volt az első :/akivel voltam ) nah ennyit az ilyen szar alakokról ...
2011. okt. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
90%

véletlen *


EZ 4 éve történ

19L

2011. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Köcsög.
2012. nov. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
én nem tagadom hogy szeretek vadulni mert akko hazudnék ha azt mondanám hogy nem. de igazat adok hogy előjáték kell meg p*nci nyalás is. én ezeket szeretem minál hosszabban csinálni s csak aztán rá térni a lényegre. de amúgy is meglátni ha nem élvezi a csaj és akkor meg kell kérdezni hogy lenne jobb neked. a szext ketten együtt kell hogy élvezze a pár nem külön külön önző módon. ha mindkét fél élvezi akkor a jó s utánna csak egymás reakcióira kell figyelni hogy jó e neki vagy se. én mondjuk szeretem ha határozottan huzogatják ott lennt. elsősorban a szenvedélyes szex hive vagyok de nem vetem meg a gyengédet sem. nálam ez scaj függő dolog. ha a csak vadul szenvedélyesen szereti akkor úgy teszek ha pedig gyengéden akkor úgy, de rá lehet mindkettőre szoktatni a csajt csak szépen be kell vezetni ezeknek a rejtelmeibe. a kérdezőnek azt mondom változtass a szexualitásodon legyél gyengédebb mert a csajnak nem jön be a vadulós stilus ha még a csaj nem elég érett akkor pedig ne szexelj vele de ha mindenképpen akarsz szexelni akkor időpsebbet válassz mondjuk 19 éveset, de inkább várj még a szexel ;)
2016. szept. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%
Kamu kérdés, ezt egy nő tette fel, hogy -'el legyenek nyomva'- a nők.
2022. ápr. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

Drága Kérdező!

Remélem visszaolvasod mostanában és remélem rádöbbensz így utólag, 11 évvel érettebb fejjel, hogy tényleg nagyon kisgyerekes volt minden egyes újabb és újabb hozzászólásod.


De abban meg neked volt igazad, hogy te csak kérdeztél...

És bizony ez a fórum pont ezért van!

2022. jún. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
Amúgy találtál hosszabb távra "hosszabb" lányt..?
2022. jún. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!