Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egyértelmű jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyértelmű jelei vannak annak, ha egy férfi vonzódik hozzám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki 9 évvel idősebb nálam, én úgy érzem közeledik hozzám. Az elmondottak alapján mások is úgy vélik, de miért nem beszél velem akkor egyértelműen, mert én "vak" vagyok. Soha nem látom a jeleket, ez már többször volt gond, nem akarom őt elveszíteni, mert kölcsönös a vonzalmunk, ha nem tévedek és érez irántam valamit.


Huszas éveim elején járok és eléggé tapasztalatlan vagyok ezen a téren, nem volt még párom.


Milyen jeleket figyeljek, ha pl kettesben beszélget velem, ha rám néz.....értitek mire gondolok!


Pl: ha mellettem ül az autóban és tök komoly, de vezetés közben felém fordul párszor és úgy mosolyog rám, hogy nevet a szeme, azt tekinthetem annak? Vagy azt, hogy ha meglát, mindig odajön és azonnal megkérdezi mi újság velem stb? Felhív , megkérdezi hogy haladok a munkámmal meg ilyenek.


Segítsetek kérlek! Köszönöm!


2011. okt. 19. 07:50
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Annyira nehéz ellenálni, hogy meg ne csókoljam, vagy át ne öleljem, amikor kettesben vagyunk. De nem tehetem, mégis csak én vagyok a nő. :(


De miért nem lépnek konkrétabban? Mióta tart nálatok a dolog?

2011. okt. 19. 08:49
 12/39 anonim ***** válasza:

Annyira nem egyértelmű a helyzet... bár ezekből a jelekből úgy tűnik, de mégsem: én 25 éves vagyok, ő 40. Persze, tudom. És igaza van mindenkinek, aki sokallja. Én is ezt mondanám, ha kívülről néznék rá a helyzetre, és nem benne lennék. :)

Az az érdekes, hogy már ismerem vagy egy éve, de csak nyár végén tűnt fel, hogy vannak jelek - márha tényleg vannak. De visszagondolva, már tavasszal, nyáron is voltak ilyesmik. Nem ennyire egyértelműen, de talán igen...

Ti hány évesek vagytok? Van valami akadálya, hogy összejöjjetek?

2011. okt. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:

Nem sok, sok ilyen párt ismerek, boldogok. A korral ne foglalkozz!!


22-ő 30.


Mi az kadálya? Ő, mert nem lép konkrétabban. De lehet ő meg fordítva gondolja, mert nem adok talán elég jelet neki. És sanszos a dolog, csak nem merek konkrét dolgokat tenni, mert félek az már sok lenne egy nőtől, én szerény típus vagyok.


Nálunk áprilisban indult telefonokkal, mindig felhívott, ma úgyszintén, annyi különbséggel, hogy sokat találkozunk és ürügyekkel eléri, hogy találkozzunk. Eljön hozzám ezért, azért....

2011. okt. 19. 08:56
 14/39 A kérdező kommentje:

Attól félek, van valakije, azért nem lép tovább. De nem tudom a millió hívást hogyan leplezné előtte.


A tiednek 40 évesen nincs párja?

2011. okt. 19. 08:57
 15/39 anonim ***** válasza:
Hát, én a helyedben lépnék. :) Azt mondtad, nem szokott olyan lenni, hogy egymáshoz értek "véletlenül". Én, amikor múlt héten találkoztunk (sajnos nem mindennap találkozunk, de chatelni naponta), azt csináltam, hogy direkt úgy adtam a kezébe a kulcsot, hogy közben hozzáértem pár másodpercre, illetve beszélgetés közben is megérintettem a karját. Ezek után volt az, hogy megsimította a hátam, amit írtam. Szóval hajrá! Ti jobb helyzetben vagytok korkülönbség tekintetében. Bár engem sem zavarna az a 15 év, ha biztos lennék benne, hogy kölcsönös, amit érzek, és nem csak rosszul mérem fel a baráti közeledést...
2011. okt. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

Nem tévedsz, ne aggódj!


Innen olvasva teljesen egyértelmű a dolog!

2011. okt. 19. 09:14
 17/39 anonim ***** válasza:

Hát azt, hogy van-e valakije, csak akkor tudod meg, ha lépsz. Vagy közös ismerősöktől.... utóbbi kevésbé elegáns, de praktikus. :) Viszont: ha nincs senkije, de nem léptek egymás felé, akkor előbb-utóbb lesz. Ezt ne hagyd.

Annyira érdekes, hogy én meg a Ti helyzeteteket látom egyértelműnek! :)

Kérdésedre válaszolva: de, van. Ezért is nem értem a jeleket.

2011. okt. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Az a tapasztalat,hogy amelyik férfi akar valamit, az lép is.Én dettó így észleltem a "jeleket", működött a kémiai is ezerrel;csak valahogy sosem jött a nagy áttörés. később kiderült, hogy volt már valakije...
2011. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Ajajajjj! És nem vagy miatta féltékeny? Én csak belegondolok és fáj a feltételezés.


Amikor hallgat, nem keres és néha furi, akkor azt hiszem, van neki. De átgondolva, ő mondja mennyit dolgozik, mellete egyetemre jár levelezőn. Nem tudom lenne-e ideje rá.

2011. okt. 19. 15:33
 20/39 A kérdező kommentje:

Az én helyzetem miért olyan egyértelmű számodra?


Engem nem érint meg, téged simogat..... :)

2011. okt. 19. 15:36
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!