Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egyértelmű jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyértelmű jelei vannak annak, ha egy férfi vonzódik hozzám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki 9 évvel idősebb nálam, én úgy érzem közeledik hozzám. Az elmondottak alapján mások is úgy vélik, de miért nem beszél velem akkor egyértelműen, mert én "vak" vagyok. Soha nem látom a jeleket, ez már többször volt gond, nem akarom őt elveszíteni, mert kölcsönös a vonzalmunk, ha nem tévedek és érez irántam valamit.


Huszas éveim elején járok és eléggé tapasztalatlan vagyok ezen a téren, nem volt még párom.


Milyen jeleket figyeljek, ha pl kettesben beszélget velem, ha rám néz.....értitek mire gondolok!


Pl: ha mellettem ül az autóban és tök komoly, de vezetés közben felém fordul párszor és úgy mosolyog rám, hogy nevet a szeme, azt tekinthetem annak? Vagy azt, hogy ha meglát, mindig odajön és azonnal megkérdezi mi újság velem stb? Felhív , megkérdezi hogy haladok a munkámmal meg ilyenek.


Segítsetek kérlek! Köszönöm!


2011. okt. 19. 07:50
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:

Látod, mit vált ki belőlem. Egyik pillanatban haragszom és pillanatok alatt helyrehozza. Nagyon édes volt, annyira kedves volt velem. Alig mertem felvenni, hogy Istenem, mit fog mondani, hagyjam békén.


Megkérdezte nagy szomorú hanggal, hogy mi újság? Aztán ahogy belejöttünk, vigyori lett. :) Poénkodott velem , szóval azt hiszem jó estéje lett. :) Nekem is!

2011. okt. 19. 20:57
 32/39 A kérdező kommentje:
Istenem, azt hiszem végre leesett neki és KOPPANT! :)
2011. okt. 19. 20:58
 33/39 anonim ***** válasza:
Jó ezt olvasni. :)
2011. okt. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Novemberben sokat lesztek együtt? Mennyire sokat?
2011. okt. 19. 21:03
 35/39 anonim ***** válasza:

Hú, bocs. Csak most néztem vissza erre a kérdésre. Viszonylag sokat leszünk együtt, többet, mint eddig valaha: lényegében minden héten átlagosan heti 3-4 napot. :) Eddig a legtöbb, amit együtt töltöttünk, az három nap volt. Szóval lesz esélyünk többet beszélgetni, plusz ezek jó része olyan program, amikor nem csak egy helyen leszünk, hanem ténylegesen együtt kell dolgoznunk.

Ti akkor jövő héten találkoztok? Drukkolok!!! És persze tudod, néhány véletlen érintés eléggé egyértelművé teszi számára, hogy nyitott vagy az irányába. :)

2011. okt. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Na ez nem úgy sült el, ahogy vártam.


Na leírom, ezt értsd meg , mert én nem értem.

Tegnap kétszer is hívott még este lefekvés előtt is. Erre ma, totálisan került, kirohant mint egy őrült, nem kaptam még arra se lehetőséget, hogy azt mondjam szia. :(

Amikor végeztünk, indultam haz, kint cigizett meg beszélgetett, de direkt nem vettem róla tudomást, nem érdekelt, had szenvedjen ő is.


Ezt mire véljem, miért került el?

2011. okt. 22. 15:46
 37/39 anonim ***** válasza:

Hááát... bocs, hogy csak most válaszolok. Nem tudom, azóta van-e előrelépés.

Nekem az előző pasinak voltak hasonló húzásai, aki nős volt, és filózott, hogy lépjen-e vagy sem. Amikor közelebb kerültünk egymáshoz, utána lehetett látni, hogy befékez, mintha megijedt volna... Persze, esetében érthető volt, hisz családja van.

De itt én sem értem. Nem lehet, hogy csak túl sok dolga volt vagy simán rossz napja, és Te látsz bele többet?

2011. okt. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
ugyanezeket tapasztalom én is, csak tdtomray adta hogy megdugna!:)
2013. nov. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Idióta p.icsák! :D

Nős, de pár lopott pillanat meg csók az beleférne. LOL

Rettentő ostobák vagytok. Tipikus öregedő,önbizalomhiányos hülyék. Titeket jól pofán kellene rúgni, Istenem...

2016. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!