Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen egyértelmű jelei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egyértelmű jelei vannak annak, ha egy férfi vonzódik hozzám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Van egy férfi, aki 9 évvel idősebb nálam, én úgy érzem közeledik hozzám. Az elmondottak alapján mások is úgy vélik, de miért nem beszél velem akkor egyértelműen, mert én "vak" vagyok. Soha nem látom a jeleket, ez már többször volt gond, nem akarom őt elveszíteni, mert kölcsönös a vonzalmunk, ha nem tévedek és érez irántam valamit.


Huszas éveim elején járok és eléggé tapasztalatlan vagyok ezen a téren, nem volt még párom.


Milyen jeleket figyeljek, ha pl kettesben beszélget velem, ha rám néz.....értitek mire gondolok!


Pl: ha mellettem ül az autóban és tök komoly, de vezetés közben felém fordul párszor és úgy mosolyog rám, hogy nevet a szeme, azt tekinthetem annak? Vagy azt, hogy ha meglát, mindig odajön és azonnal megkérdezi mi újság velem stb? Felhív , megkérdezi hogy haladok a munkámmal meg ilyenek.


Segítsetek kérlek! Köszönöm!


2011. okt. 19. 07:50
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:

Talán azért érzem a Te helyzeted egyértelműnek, mert Te léphetsz, és bármi lehet belőle. Ha nincs felesége (hisz arról tudnál, max. barátnője lehet, azok meg jönnek-mennek), akkor simán van esélyed! A kölcsönös vonzalom megvan, gondolkodás nélkül lépnék! Elvégre mi történhet?

Az az érdekes, hogy nem vagyok féltékeny. Mondjuk, jogom sem lenne rá... Eldöntöttem, hogy nem gondolkodom, nem mérlegelek. Az csak fájna. Élvezem, amikor együtt vagyunk, keresem a társaságát, éreztetem vele, hogy szeretek együtt lenni vele, flört belefér (akkor is, ha házas). Aztán, hogy mi lesz belőle... majd kiderül.

2011. okt. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

Ja, hogy el is vette a nőt. Jajjj, na ezt utálom, amikor az ember ilyen kényes szituba kerül.


Nincs felesége, azt tudom. Gyűrűje sincs, tehát nem vőlegény. Azt tudom, hogy az édesanyjánál él, tehát még csak életársa sincs.

Ma léptem. Írtam neki egy olyan üzenetet, amiből leszűrheti, hogy aggódom érte, fontos nekem.


Viszont a baj az, hogy pár napja valami fura történik. Nem keres, mint máskor, vissza sem írt most képzeld el.


De csinált már ilyet, aztán meg felhívott mintha mi sem történt volna.


Nem tudom, úgy érzi nem kell válaszolnia rá, nincs benne kérdés feltéve? Miért ilyenek a férfiak, én ha sms-t kapok, bárkitől is, válaszolok rá.


Azért mert nem válaszol még kedvelne? Érdekes.

2011. okt. 19. 16:14
 23/39 A kérdező kommentje:

Együtt is él a nejével? Lehet válnak, vagy rossz a kapcsolat. Gyerek van?


Mit tudsz erről?

2011. okt. 19. 16:15
 24/39 anonim ***** válasza:

Szerintem a pasik, meg az sms/e-mail megválaszolás az két külön kategória. Elolvassa, tudomásul vesz, de fel sem merül benne, hogy válaszolni kellene. Mi, nők meg már 25 verziót felállítottunk arra, hogy miért nem reagál, végiggondolva minden eshetőséget: a "mindent félreértettem, egyáltalán nem érdeklem"-től az "Úristen, mi baja eshetett"-ig. Közben meg csak jól túlbonyolítjuk. Legalábbis szerintem.

Múltkor olvastam egy olyan véleményt, hogy jó taktika a kösd meg - ereszd el. Lehet, hogy ezt alkalmazza, még ha nem is tudatosan... Bár, lehet, hogy ez is csak a női túlbonyolítás része. :)

Persze, együtt él a feleségével, két gyerekük van (akiket ismerek is, mármint a gyerekeket). Tudod, én sohasem hittem a házasságban. Nyilván legalizálná az érzéseimet/érzéseinket, ha kiderül, hogy nem működik a házasságuk. Emellett meg ott van az is, hogy a korábbi nős pasi, akit már úgy emlékszem említettem, na, az ő házassága rossz volt. Nem egyszer elhangzott, a "ha nem lennének a gyerekek, akkor lépnék..." gondolat. Aztán mégsem. Nem adta fel az elért dolgokat: családi ház, két autó, látszatra minden rendben.

2011. okt. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Akkor megvan a kérdés, mi az akadálya annak,hogy nyisson feléd: 2 gyerek


De úgysem bírja sokáig, ha belédszeret. Lépni fog, csak kicsit várat.

2011. okt. 19. 16:47
 26/39 anonim ***** válasza:

Tudod, elvileg én nem lennék képes beletenyerelni egy család életébe. Hivatkozhatnék arra, hogy gyerekként volt részem ezt megélni, hat éves voltam, amikor szüleim elváltak, hasonló okok miatt. És ebből adódóan azt mondanám, hogy én nem... soha.

De: nem megy. Azt is tudom, nem lesz belőle hosszútávú kapcsolat, lehet, hogy nem is akarnám. De egy csók, néhány titkos pillanat...

Mint látod: ezért nem gondolkodom, mérlegelek. Jobb nem látni a következményeket és határokat.

Persze, ennek tükrében más értelmet nyer sok minden. Még azok az egyébként egyértelmű jelek is...

No, de: Te hogy látod? Miért nem ír vissza? Lehet, hogy tényleg csak azért, mert pasi? Mikor tudsz vele találkozni? Személyes találkozásnál jobban tudod éreztetni, mint sms-ben/e-mailben.

2011. okt. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de mivel már este van és még mindig nem írt, elkezdtem elkeseredni. Pénteken találkoztam volna vele, mert egy helyre megyünk, de nem fogok elmenni. :(
2011. okt. 19. 18:34
 28/39 anonim ***** válasza:

Várj, nem értem. Találkoztatok volna, mert egy helyre mentek, de nem fogsz elmenni. Azért, mert elkeseredtél, vagy más oka van?

Ismerősek ezek a magamba zuhanok, mert nem ír/nem olyan gyorsan ír vissza, mint szeretném... Nekem általában reggel szokott lenni ilyen hangulatom, amikor hülyeségnek tartom az egészet... Nincs fent facebook-on? Mert az tényleg túlzás lenne, ha ma este még küldenél neki sms-t...

Hát, fel a fejjel! Persze, könnyű mondani.

Amúgy most én is abban a helyzetben vagyok, hogy mennék egy többnapos konferenciára, ahová ő is. Rákérdeztem, hogy végig ott lesz-e. Írta, hogy nem valószínű. Most nem írhatom meg neki, hogy pedig miattad mentem volna. Szóval még gondolkodom, mit lépjek ez ügyben.

2011. okt. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 A kérdező kommentje:

Yessss!


Felhívott! Direkt nem vettem fel. Majd kb 30 perc múlva megint hívott.

Nem mondta, hogy miért nem írt vissza, csak azt, hogy nagyon elhavazta a meló ma.

Imádnivaló volt, most éreztem igazán, hogy kacérkodik velem. Annyira érezhető volt, ahogy beszél és amiket mondott. Üljünk össze a jövő héten, együtt csináljuk meg a munkát. :) :) Jó érzésem van a jövő héttel kapcsolatban. Szombaton látom. Közölte, pénteken nem tud jönni, de szombaton találkozunk.


Soha nem volt még ilyen aranyos és közvetlen velem. Ezekszerint leesett a tantusz végre az sms-ből? :)

2011. okt. 19. 20:36
 30/39 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon örülök!!! :) Jó hír! :) Mondhatnám, hogy jól drukkoltam Neked! :)

Aztán, ha találkoztok, csak bátran! Egy-két alkalommal véletlenül hozzáérsz, ha odahajolsz a monitorhoz, közben megérinted a vállát, ha beszélgettek, akkor a kezét. És mosolygás, érezze csak, hogy szeretsz vele lenni! :)

Amúgy ez érdekes. Amikor az előző üzenetet írtam Neked, pont akkor írt rám facebook-on, hogy szüksége lenne a segítségemre pár dologban, mikor jövök haza (mert elutazom pár napra). Aztán abba maradt a beszélgetésünk, de most én is úgy érzem, hogy ha novemberben tényleg annyiszor találkozunk, ahányszor most tervezzük, akkor előrelépés lesz. :)

2011. okt. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!