Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért nem törődtök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nem törődtök a visszahúzódó, csendesebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy miért sz.rjátok le őket,miért ítélkeztek felettük úgy, hogy nem is ismeritek? ennyire gáznak tartjátok, hogy nem jár el bulizni és nem issza magát a sárgaföldig minden hétvégén? illetve miért nézitek le őket ilyenek miatt?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 22. 22:03
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert minden buliban találnak legalább 20 csajt, akit azonnal meghúzhatnak. A visszahúzódó lányok meg ugye nem arról híresek, hogy 10 perc után belemennek ilyesmibe. Aztán a ribancok által elkényeztetett pasik már nem bírják elviselni, ha "küzdeni" kell egy lányért, mert ugyan mért erőlködnének heteken keresztül, ha egyből megkaphatnak bármit?
2011. okt. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan olyan lányt keresek mint akit leírtál ,de meg tudnád mondani ,hogy hol keressem?

Tescóban elég beteg duma kéne ,hogy leszólíts valakit aki visszahúzódó. Buliba ha mennek akkor barátnőkkel és akkor ciki visszahúzódó nem bálkirály sráccal leállni beszélgetni.

Mond el hol találok olyan lányt aki inkább jön velem koncertre vagy egy esti sétára mint bulizni.


Köszönöm 20/f

2011. okt. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 Walk With Me ***** válasza:
97%
Én ilyen lányra vadászom, de amellett, hogy ugye visszahúzódó/nem bulizós típus, még nem árt, ha csinos is mellette. Na ilyenből már nincs olyan rengeteg.
2011. okt. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Ők azok, akikről kiderül, hogy mégsem akarnak kapcsolatot. Persze ez csak akkor derül ki, amikor az ember már érzelmileg kötődik hozzájuk.
2011. okt. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
90%
Újabb nyafnyaf kérdés, öltözz ki menjél el ismerkedni lesz pasid, aztán ha megismer és jó vagy neki úgy is akkor veled marad ha nem akkor meg nem, keresel másikat. Ezen a foson hiába kérdezgettek baromságokat ettől nem fognak megoldódni a dolgok.
2011. okt. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
69%
Visszahúzódó, csendes lány nem fog kiöltözni és vadászni, épp ettől visszahúzódó...
2011. okt. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 kenyerhaj ***** válasza:
87%
22:13 válasza legoptimálisabb. Így van. A Mai lányok anyját kéne verni,mert nem tanult tőle csak s.gget keverni. De azt marhajól vágja,az embernek rögtön feláll a f..ején a haj. Ergo semmi erőfeszítéssel megvan a lyuk...a gyík pasik ilyenek..ezt szeretik. Egy csendes lánynak veretni kell a dumát ezerrel,napokon keresztül is,akár..a napokból hetek is lehetnek..De annál édesebb a gyümölcs,minél magasabbra mászunk érte...
2011. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
83%

Én nem szarom(nám)le ha sikerült volna beszélgettem a kevésbé energia bomba lányokkal. De én hozzájuk is túl béna vagyok úgy látszik. Egy két alkalmat leszámítva nem volt semmi, DE beszélgettem direkt nem mondhatod hogy leszartam.


Aztán nem lett semmi, vagy én csináltam valamit rosszul vagy nem de nem számít. És ja felcserélhetnéd a fiú-lányt, plusz szerintem lányok akármilyen stílusúak is nem átnéznek a csendesebb fiúkon. Mert nem elég férfias úúú. stb stb.

2011. okt. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%

nem volt bnőm még de néha eljárok piálni a haverokkal


Ha te nem néznél le azért hogy iszok néha akkor én se hogy te nem:D Ennyi. Am meg a pia összehozza az embereket, hála a piának smárolhattam egyet mondjuk másnap már nem tetszett a lány de mind1 jólesett az önbizalmamnak:P

F18

2011. okt. 23. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
76%
Én törődnék velük, de ők nem törődnek velem, mert csúnya vagyok.
2011. okt. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!