Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért nem törődtök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nem törődtök a visszahúzódó, csendesebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy miért sz.rjátok le őket,miért ítélkeztek felettük úgy, hogy nem is ismeritek? ennyire gáznak tartjátok, hogy nem jár el bulizni és nem issza magát a sárgaföldig minden hétvégén? illetve miért nézitek le őket ilyenek miatt?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 22. 22:03
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
A visszahúzódó csendes lányok minden közeledést elutasítanak, betörni és elrabolni meg csak nem fogom őket.
2014. nov. 25. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim válasza:

Na nekem meg most sikerült megtalálnom egy ilyen lányt. Jó, hogy nem szoktam feladni :D (de zaklatni sem). Szóval. Először azt mondta nem jövök be neki, hagyjam a témát. Pár napra rá nem bírtam, elkezdtem vele beszélgetni teljesen másról, majd felkaptam és lesmároltam :D

Mondta hogy időt kér, másnap pedig úgy jött oda hogy Challenge Accepted :D

2vel ezelőtti hsz voltam :)

2015. márc. 29. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Én is visszahúzódó srác vagyok sajnos, sokan elítélnek de én nem tudok megváltozni, nem érzem magam idegen emberekkel teli helyen, bulizni még életemben nem voltam.

A csendes csajokkal nincs bajom, csak annyi hogy nem sok szép átlagos lány van közöttük.

Magamról meg mit mondjak átlagos vagyok, nem vagyok az a menő stb. de egy jó kisugárzással lenne esélyem szerintem, és sok lány osztálytársam kérdezte már hogy miért nincs barátnőm....

2015. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Jahh és 20F vagyok
2015. ápr. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!