Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért nem törődtök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nem törődtök a visszahúzódó, csendesebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy miért sz.rjátok le őket,miért ítélkeztek felettük úgy, hogy nem is ismeritek? ennyire gáznak tartjátok, hogy nem jár el bulizni és nem issza magát a sárgaföldig minden hétvégén? illetve miért nézitek le őket ilyenek miatt?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 22. 22:03
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Azért jönnek be a csajoknak a b*zik, mert a nők a saját nemükkel jobban kijönnek.
2011. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
18:08 Ilyen visszahúzódó lányok otthon vannak, esetleg valamelyik társkeresőn.
2011. okt. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
93%
Azért van ez így kedves kérdező, mert a vagányabb, tökösebb srácok bárkinél bepróbálkoznak, akik hasonlóan vagány, nagyszájú és bevállalós csajok. De mivel te nem vagy ilyen lány így téged hanyagolnak. Számukra egy csendes lány túl unalmas lenne az ő pörgős életvitelükhöz. Ez szerintem logikus nem? A hasonlóan visszahúzódóbb, csendesebb fiúk biztosan észrevesznek téged és titokban álmodoznak rólad. (Én is ilyen voltam gimis koromban :) álmodozó)..na szóval az ilyen srácok biztos törődnének veled csak mivel visszahúzódóak, félénkek, így nem mernek lépni.
2011. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Én is visszahúzódó, csendes lány vagyok. Nem szeretem így magam, de nem tudok változtatni. Most az iskolában úgy nézett ki, hogy kialakul valami köztem és egy bulizós fiú között (úgy kezdődött, hogy rám nézett én meg rámosolyogtam) de már el is úszott a lehetőségem. Míg én csendesen mosolyogtam rá, jött egy bulizós csaj és ráakaszkodott. Az említett fiú meg hagyott engem a sz*rba, gondolom túl macerásnak tűntem neki.
2011. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló. Hát persze végülis a bulizós csaj aki "egyből" rámászik persze hogy őt válassza, ő könnyebb préda nem kell érte úgy megküzdenie mint érted. És minek fűzzön téged hónapokig, ha őt egyből megkaphatja? Az sokkal könyebb.
2011. okt. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
82%
Egyébként az előző csajszi is lehet kezdetben olyan volt mint te nem adta magát könnyen, csak észrevette, hogy a korabeli srácokat mindig elhappolta előlük a ribik. Így elkeseredésében ő is ribanc lett, mert már nem bírta elviselni hogy mindig hoppon marad, na jó akkor és is egyből odaadom magam a fiúknak f..szom. :S Így "születnek" meg a ribik. De én azt tanácsolom neked te ne ess bele ebbe a csapdába, maradjon meg a tartásod, még ha fáj is, mert a ribik lehet hogy megszerzik a palikat de azok hamar el is hagyák őket. Csak kihasználják őket. És te meg összejössz egy olyan fiúval aki meg tud érted küzdeni és meg is becsül téged. :) Szóval most neked fáj, hogy a lotyó "nyert", de hoszútávon te leszel majd a nyertes. :)
2011. okt. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
én pl olyan srácot keresek aki nem a wow előtt ül és nem bulizós meg minden hétvégén buli és ivás a sárga földig,mert ezek csak a szintén bulizós tipusúakkal járnak úgyis engem emberszámba se vesznek:( de olyan srác nincs aki zárkózottabb mint én:( 17L
2012. aug. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen meglepődni, ugyanis ti lányok sem törődtök a kicsit gátlásosabb, csendesebb fiúkkal. :] Fogalmazd meg magadban kedves kérdező mért nem kell neked egy visszahúzódó, csendesebb srác, valószínűleg ugyanilyen okból nem kellenek a fiúknak sem ilyen lányok.
2012. aug. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim válasza:

sziasztok. 16/f vagyok, szegedi. Nekem 1 komoly kapcsolatom volt, rá is basztam. vissza húzódó csendes srác vagyok, tudom mi kell egy lánynak, odafigyelés, gyengédség, sorolhatom. Egy baj van. Nagyon vissza húzódó csendes, de utólag megnyíló srác vagyok és a lányok át néznek felettem :( nem vagyok egy herceg, nincsenek 60 cmes vállaim, de nem vagyok páva nem vasalom a hajam. öltözködésem átlagos de igényes de hiába :( már-már azon gondolkozom h egy lapot ragasztok a hátamra valami NORMÁLIS BARÁTNŐT KERESEK felirattal :( de egy nem merem kettő kirohogne mindenki :(

hol lehet ilyen lányokra rá bukkanni? :(

nem vagyok kocka nem iszok (mertektelenul ) de azt is ritkán nem is járok bulizni max. évi 6x.

ha valaki tud segiteni hajrá.

na ezért nincs az ilyen fiúknak / lányoknak társa :(

2013. jún. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim válasza:

mindenki a külsőre megy. nekem nem kell tökéletes de legyen igényes. és sajna ilyet nem találok :(

(előző hsz voltam)

2013. jún. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!