Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Miért nem törődtök a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Miért nem törődtök a visszahúzódó, csendesebb lányokkal?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy miért sz.rjátok le őket,miért ítélkeztek felettük úgy, hogy nem is ismeritek? ennyire gáznak tartjátok, hogy nem jár el bulizni és nem issza magát a sárgaföldig minden hétvégén? illetve miért nézitek le őket ilyenek miatt?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. okt. 22. 22:03
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
vannak még normális csajok? hol??? :D
2011. okt. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:

Nem azt mondtam, hogy soha sehova sem járok/járunk el...hidd el, hogy meg lehet találni az ilyen lányokat. Az meg, hogy egy buliban ciki lenne egy csendesebb, visszahúzódóbb pasival beszélgetni hülyeség. Az ilyen lányokat a bulikban is lesz.rják magasról, nem valószínű, hogy pont a bálkirály srácok veszik észre őket és velük akarnak beszélgetni...

Az, hogy csinos legyen, megint más, mivel ugye mindenkinek más jön be, de ha ti elvárjátok, hogy csinos legyen, akkor mi lányok is elvárhatunk egy bizonyos szintet és ide kapcsolódik az is, ami a 22.36os mondott: egy ilyen lány valszeg nem egy tökéletes helyes pasit fog keresni magának, hanem a csendesebbeket.

"Ők azok, akikről kiderül, hogy mégsem akarnak kapcsolatot. "- igazat adok neked abban, hogy vannak ilyen lányok, de azt se felejtsd el, hogy, mivel visszahúzódóak, csendesek, valószínűleg nem volt, olyan sok pasi, aki "megkörnyékezte" volna őket, így az ilyeneket fel lehet venni szimplán annak, hogy megijedetek/beijedtek.

F/18- nem nézlek le, amiért iszol, semmi bajom nincs azzal, ha valaki minden héten bulzik stb...csak annyi volt a gondom, hogy ha én megemlítem, azt, hogy nem járok bulizni, azután rögtön lesz.rnak kb magasról és jön a lesajnálás, hogy egész nap otthon ülök, nem volt még normális kapcsolatom, szűz vagyok, egyedül fogok maradni életem végéig, vagy épp, ha nem jársz bulizni, akkor hagylak a fenébe, mert semmit nem érsz...stb...

Ettől függetlenül köszönöm az értelmes válaszokat, mentek a zöld kezek!20/L

2011. okt. 23. 11:48
 23/44 anonim ***** válasza:
a csendesebb lányoknak ezen a szent oldalon azt tanácsolnám, hogy legalább egy szép mosolyt eresszetek el ha rátok néz egy szimpatikus srác! néha csodákra képes!
2011. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 Walk With Me ***** válasza:

"Az, hogy csinos legyen, megint más, mivel ugye mindenkinek más jön be, de ha ti elvárjátok, hogy csinos legyen, akkor mi lányok is elvárhatunk egy bizonyos szintet és ide kapcsolódik az is, ami a 22.36os mondott: egy ilyen lány valszeg nem egy tökéletes helyes pasit fog keresni magának, hanem a csendesebbeket."


Igen, elvárhattok. Amúgy aki ilyen, annak a tökéletesbe beletartozik, hogy csendes legyen a pasi, nem? :)

2011. okt. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
nézzél körbe a többség sztem ilyet keres, még én is, és ha jól is nézel ki talán esélyed is van 18f
2011. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:

héhaver: :)

Walk with me: Nem feltétlenül tartozik bele mindenkinek,de a többség elvárja, illetve annak örülne.

18/f: 22.13-nak a válaszával értek ebben az esetben egyet.

Amúgy (szerintem) nincs a külsőmmel semmi baj, nem tartozok a legszebbek közé és a csúnya kategóriát sem erősítem, egyetlen gondom az amit a kérdésben leírtam.

2011. okt. 23. 18:22
 27/44 anonim ***** válasza:
100%

Igazából több gond is felmerül itt a csendes lányokkal való ismerkedés során. Ritkán mentek el csak úgy. Gondolom napközben suliban vagy, akkor mindenki rohan a városban, a buszon. Nem nagyon lehet ismerkedni, mert mindenki siet. Ha véletlenül elmentek valami szórakozóhelyre, - nem kell pont discot érteni ezalatt- akkor szinte biztos, hogy 4-5-n vagytok, ahol egy férfi, aki egyedül van, nem fog leszólítani. Az internetről meg ne is beszéljünk. Van akinek összejön, van akinek nem.


Az sem mindegy, hogy mit értünk csöndes alatt. Nehezen oldódik elején, de később rendesen működik minden a kapcsolatban vagy egy olyan lányt aki fél év ismertség után se tud 2-nél többet szólni, mert akkor neki senkinél nincs esélye, ha kommunikációs képesség hiányában szenved.


Természetesen ez férfire, nőre egyaránt vonatkozik.


Viszont én sosem szartam le és nem is ítélkeztem az ilyen típusú lányok felett. Nekem tetszenek, de csak ha képesek megnyílni az embernek és megfog külső és belső egyaránt. Jobbak, mint a sok party kur.va.

20/F

2011. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen vagyok, csak hím példányba:D nem járok bulizni (nem szeretem), nem iszok (régebb ittam, de rájöttem, hogy nem szeretem...) és igen csendes vagyok, a barátnőm pedig pont az ellentétje. És elég jól elvagyunk:P
2011. okt. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:

Mert 2 visszahúzódó sosem fog összejönni, mindig a másik biztatására várnának. Egyszerűen nem illik össze 2 határozatlan egyéniség. Egy visszahúzódó ember mellé pont olyan való aki előhozza belőle azt, hogy jól érezze magát a másik társaságában, aki "kihúzza" belőle a szót, jó kedvre deríti, életet visz a másikba. ezért nem találkoznak egymással a normális fiúk és lányok vagy ezért nem jönnek össze.

Én is elég visszahúzódó, vagyok, voltam, de már változtam sokat, próbálok nyitott lenni és úgy tenni akiben van valami kis élet is. :)


20/l

2011. okt. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim válasza:
mostani csajoknak a selyemrambok(vasalt hajú,már már a homi kategóriát súrolja)jönnek be nemtom miért?!!én se járok bulizni csak igen ritkán de és akkor se iszom le magam a sárga földig nemtom mi benne a jó????meg mikor bulizni megyek a csajok nem egyesével mennek hanem csapatba 2-5 fősekbe és hát őszintén ki az a hülye hogy oda mennyen xD????magamból kiindulva nem vagyok annyira vissza húzódó de mikor rámosolygok egy csajszira az utcán és vissza mosolyog ez ad az önbizalmamnak egy lökést az biztos!és nem nézem le a vissza húzódó csajokat csak nem vagyok az a nagy nőcsábász!jah és akkor lenne egy kérdésem hozzád kedves kérdező azt mondod hogy többen vagytok vissza húzódók már bocs de HOL???!
2011. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!