Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van még hozzám hasonló lány? 20l

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még hozzám hasonló lány? 20l

Figyelt kérdés

Csendes, visszahúzódó, félénk lány vagyok. Annak ellenére, hogy nem szeretek központban lenni szeretem az embereket, és szeretem a társaságot, szeretek eljárni szórakozni. Külsőleg minden rendben van velem.

Nem érzem magam rossz embernek, de úgy érzem, hogy senki nem vesz komolyan. Nem vagyok szimpatikus senkinek, azért mert ilyen félénk vagyok. A pasik nem vesznek észre, mert félnek tőlem.

Az érdekelne, hogy vannak még olyan lányok akik ilyenek? Ha vannak, ti hogyan éltek, elégedettek vagytok az életetekkel, hogyan alakulnak a párkapcsolataitok?

Érdekelne, hogy talpon lehet-e maradni a világban ilyenként. Teljesen össze vagyok törve, mert az ellenkezőjét tapasztalom mindig.


2011. okt. 26. 13:48
1 2
 11/12 anonim válasza:

Hátöö.

Nem pontosan ilyen vagyok, de van egy egyfajta egyéniségem, ami miatt nem "bírnak" a csajok, és csak pasikkal barátkozom. Viszont a barátom, a volt barátom se nézte ezt jó szemmel...a legjobb pasi haveromtól is eltávolodtam egy kapcsolat miatt:S A csajokban meg nem tudok már megbízni, annyiszor basztak át....:S

Hihetetlen, hogy nincs egy csaj se a környezetemben akit meglehetne becsülni :(

17/L

2012. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok. Félénk, de azért szeretek/szeretnék eljárni bulizni. Én sem vagyok szimpatikus, szerintem azért mert ha új emberek vannak körülöttem, azt se tudom mit mondjak és szerintem azt gondolják hogy beképzelt vagyok. Pedig nem, csak egyszerűen nem tudok hogy hozzákezdeni. Elég rossz, mert tudom, hogy ha találkoznék a megfelelő emberekkel, akikkel egy hullámhosszon vagyok, akkor bulizós, őrült csaj lennék, csak hát találkoznom kéne azokkal akik előhozzák a (szerintem) igazi énemet. :-D Ami lappang egyenlőre. Én is jobban szeretek fiúkkal lenni, csak a gond az, hogy eddig az összes fiú ismerősöm járni akart velem, kivéve aki nekem tetszett. XD Szóval 22 éves vagyok és még nem volt 1normális kapcsolatom. Mert aki bejön, annak a közelében nem tudok úgy viselkedni mint a többi fiú társaságában, mert zavarban vagyok. :-)Szóval nem vagy egyedül. Összekéne gyűjteni a hasonló embereket. :-D
2012. aug. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!