Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti elítélitek azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elítélitek azt a fiút aki étrendkiegészítőt szed?

Figyelt kérdés

a barátnőm felháborodott hogy proteint szedek...megkérdeztem hogy szerinte azt az izomtömeget hogy a pokolba tartom fenn ami rajtam....szerintetek is nagy probléma ez?

proteint és a szteroidokat nem össze keverni

17/f


2011. nov. 12. 23:55
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

Úristen! Birom az olyan embereket akik válaszolnak de finguk sincs az egészről. A világ leggázabb dolga. Amúgy a barátnődet világositsd fel mert szerintem ő sincs tisztában a jelentésével. Azokkal akik meg itt teszik az agyukat azokkal ne foglalkozz mert csak féltékenyek agyi szintjük meg megegyezik egy 6 évesével. Csak azért mondják ezt mert ba*znak megmozditani a següket hogy valahogy is kinézennek. Az meg a másik hoy aki komolyan akarja csinálni a kondit annak elengedethetetlen az ilyen táplálékkiegészítők. Amúgy elismerésem hogy rendesen csinálod és legalább tezel valamit maaddal. Én is most fogom komolyabban elkezdeni. Hülye emberekkel meg ne törödj! Full idiòta az összes:D


20/f

2011. nov. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Én értem a dolgot. Nők amúgy a light kólában, zsírmentes életben hisznek, ami még egészségtelenebb. Azt sem értik, hogy koplalással csökken az izomzat, de zsír marad. Minél több az izom anál többet ehetsz büntetlenül. Az a gond az ilyenekkel, hogy unalmassá válik egy idő után. Éshát némelyikeket szemétmaradványokból gyártják le. Hiába fehérje. Kiegyensúlyozott táplálkozást nem helyettesíti. Azért arra az izomra is kíváncsi lennék! Body Buildernek készülsz, vagy atletikusabb erős és sportos szeretnél lenni? Biztos nem kifejezetten testépítő vagy, így tényleg felesleges. Idő hiányában néha jó csak.
2011. nov. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Ahogy látom a 90% aki választ írt az fogyatékos...(ahogy Bunny mondaná) A Jumbohoz nem kell kreatin mert van benne nem is kevés. Érdekes mikor a csajok szednek ilyen zsírmegkötő vagy "fogyasztó" szereket akkor azon nincsenek kiakadva pedig azokba több szar van mint ember hinné... Szedd nyugodtan ha barátnőd erről akar valami hülyeséget beszélni akkor szart le! Aki meg nem tudja mi az az étrend kiegésszítő az nézzen utána vagy csak figyeljen oda suliban...
2011. nov. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és azért a Jumboban is ottvan az adagonkénti 50g fehérje...
2011. nov. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:

Van egy olyan érzésem, hogy majdhogynem egyedüli lányként fogok ehhez hozzászólni... :)


Nekem is az a véleményem, hogy a barátnőd keveri a szteroidokkal azt, amit szedsz. Én is furán néztem a páromra, amikor megláttam azt a bazi bödönt a polcán, és helyből az ugrott be, hogy milyen káros lehet, stb. Ő pedig helyből elmagyarázta, hogy miért nincs igazam, és hogy ez olyan, mintha megennél naponta x dkg húst. (Ha proteinről beszélünk.)


Az lehet a gond, hogy mivel a lányok nem gyúrnak (én is aktívan edzek, de nyilván inkább szálkásítok, mint testépítek), fogalmuk sincs az ilyen szerekről, vagy egyáltalán arról, hogy mi micsoda, egy kalap alá vesznek mindent.


Tényleg mondd el neki, hogy pontosan mi ez, és hasonlítsd össze, hogy amit így megeszel, az "rendes" ennivalóként mekkora mennyiség lenne, így pedig csak a lényeget eszed meg.

2011. nov. 13. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

jajj Istenem milyen tudatlanok vannak itt! magyarázd el neki, hogy mi is az valójában, ha megérti nem fogja zavarni.

a kategória pedig fail, mert látod milyen okos válaszok jöttek

2011. nov. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:

Azt is el kell ítélni, aki megeszi a csokimáz nélküli jégkrémet, és azt is aki villával eszi a rántottcsirkét, és azt is aki bal kézzel nyúl a poharához... :S Milyen egy idióta csajjal álltál össze????

Olvastasd már el vele az izom biológiáját!!! Ha nem akarja akkor meg meg kell neki mondani, h kuss ribanc, nekem te nem ugatol! :D

Komolyan! Arra nem képes h utánanézzen, de károg mint egy varjú???

2011. nov. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

Ez kb olyan, mintha azért akadna ki valaki, mert kereknyakú pólót viselsz.

Én is szedek, mondjuk nem sport miatt, hanem vitamint, de nálunk én szoktattam rá a páromat is a vitaminokra.

A proteint tényleg süketség összekeverni a szteroidokkal.

2011. nov. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim válasza:
Már a kérdés is elég érdekes. Étrend kiegészítőt miért is ne lehetne szedni? Mivel a multivitamin is az. Én is meg a párom is pl. Marcus Rohrer spirulina alga tablettát szedjük, és pont azért hogy amit nem tudunk bevinni a táplálékokkal megfelelő mennyiségben azt pótoljuk. Szóval szüksége van rá a szervezetünknek.
2011. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Utolsó, azt magyarországon eszitek?
2011. dec. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!