Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti mit gondoltok magatokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit gondoltok magatokról külsőleg, belsöleg?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre aki nem egy matyóhímzés az is helyesnek állítja be magát sokszor...

Aki meg helyes is meg "g*ci" is..na az meg :$$


2011. nov. 13. 22:01
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

külső: szerintem nem vagyok jóképű. egyetlen dolog ami szép rajtam, a szemem(sokak szerint nagyon szép kék). és izmos a lábam, mivel rengeteget focizok.

belső: nagyon megbízható ember vagyok. okos, viszont kicsit lusta. de nagyon tudok szeretni. :)

2011. nov. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Beviz Elek ***** válasza:

A külsőmre nem vagyok büszke, olyan átlag, átlag alattit mondanék. A lányoknak bejövök, azt mondják helyes vagyok és nagyon jó a kisugárzásom. Ezt alátámasztja, hogy ténylegesen össze is jönnek velem. Nem tehetek róla, hogy ízlésficamuk van...

A belsőről annyit, hogy értelmesnek tartom magam, mindenkivel megtalálom a közös hangot, bár egy picit szórakozott vagyok. (feledékeny, szétszórt, eljátszok bármivel amit találok, na meg ami nem jó, hogy türelmetlen....)

Ha egy lány iránt érzek valamit, akkor nagyon korrekten tudok vele viselkedni, eddig egyik barátnőmnek sem volt oka panaszra. Cserébe elvárom, hogy fordítva is így legyen. Ha szeretne valamit, én megteszem, dee akkor nekem se kelljen könyörögni alap dolgokért. Ha ez a dolog nem jön össze, könnyen kiábrándulok a lányból és utána a világ egyik legnagyobb tirpákja tudok lenni.

2011. nov. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
nemigazán szeretem magam, de rajtavagyok, h megszeressem.
2011. nov. 13. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
26 vagyok, és valószínűleg mind a kettő borzalmas, mert nem hogy barátnőm nem volt soha, de barátaim sem. Igazából nem is tudom, nem nagyon van aki visszajelzést adna róla. Nem hiszem, hogy ez valaha is változni fog, mert az évek múlásával csak egyre jobban fogyatkozik az önbizalmam, már teljesen feladtam, hogy találjak valakit akivel jól kijönnénk és el tudna fogadni mind külsőleg, mind belsőleg.
2011. nov. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy csúnya vagyok, nincs ezen mit szépítgetni, ez van, nem zavar. A divatot megvetem.

Belsőre tán intelligensebb, mint az átlag, de szigorúbb is, ez nem szokott tetszeni azoknak, akik két értelmes gondolatot nem tudnak kipréselni magukból, ide vehető az emberek 70%-a. Kedves, aranyos, hiperszuper meg minden, emellé társaságkerülő.


Mindegy, ki mit mond, én elvagyok.

2011. nov. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Külsőre nem tartom magam többre az átlagnál, ennek véleményezését mindig meghagyom másoknak.

Belső: Sokan mondták már, hogy irigylésre méltó, hatalmas szívem van, de ebben sem szeretnék állást foglalni, ezt is meghagyom a környezetemnek. A lényeg, hogy próbálok minél jobb ember lenni.

21/f

2011. nov. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én csak a hangomat utálog felvételről hallgatva
2011. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

alacsony, vékony fiú vagyok, de a lányok szerint helyes, aranyos, cukipofa vagyok :D


amúgy magam egy jelentéktelen, lányoknál esélytelen fiúnak tartom a fentiek ellenére is, talán ezért nincs is barátnőm, meg hát nem is vagyok egy nagyon könnyen beszélgetésbe elegyedő, főleg, ha tetszik egy lány

2011. nov. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes, de én állok hozzá a legközelebb, éppen ezért megválogatom, hogy kik méltók arra, hogy lealacsonyodjak hozzájuk.
2011. nov. 14. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Ocsmány vagyok kívűl és belül is.
2011. nov. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!