Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk ti mit gondoltok magatokr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk ti mit gondoltok magatokról külsőleg, belsöleg?

Figyelt kérdés

Úgy vettem észre aki nem egy matyóhímzés az is helyesnek állítja be magát sokszor...

Aki meg helyes is meg "g*ci" is..na az meg :$$


2011. nov. 13. 22:01
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Külsőleg azt hogy: Biztos van elég sok szép lány aki helyesnek gondolna, és biztos vannak olyanok is akik meg fúújjjj, bláhh-t dalolnának :D (habár ha egy lány nem is gondolna egy fiút helyesnek de a fiú határozottan oda menne és leszólítaná, elképzelhető hogy máris sokat nőne a lány szemébe)


Belsőleg: Úgy gondolom hogy nagyon sok emberrel jól megtudom találni a hangot, rendkívül toleráns ember vagyok, ugyanakkor félteni sem kell, mert ha akárki agresszívan lépne föl velem szemben (akár életveszélyeztetés) , ötvenszer jobban robbanna a bomba, mint akármilyen "hirtelen ugró" embernél.


Nem vagyok a legkevésbé sem beképzelt, (habár sok nő van akiknek valami oknál fogva, kifejezetten az tetszik) de egy egészséges önbizalomra mindenképpen szükség van, mert valaki nézhet ki akárhogy, egyáltalán nem mindegy hogy valaki úgy megy oda egy lányhoz hogy remegnek még a lábai is, akadozik a hangja, vagy nyugodtan ugyanakkor határozottan, de legyen szó akármiről, egy olyan embernek akinek ha nem is túl sok, de van egy megfelelő önbizalma, az már önmagában véve egy sokkal jobb kisugárzást ad (sőt szinte teljesen megváltoztatja) és akármilyen helyzetet jobban eltud viselni, nagy valószínűséggel a humora is jobb, nyíltabb, jobban megtalálja a hangot még egy olyan valakivel is, akit teljesen más dolgok érdekelnek, stb..


Remélem segítettem a látásszöget :)


22/f

2011. nov. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!