Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 srác akivel öszejárunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eva0822 kérdése:

Van 1 srác akivel öszejárunk sexelni régota nagyon kedvelem őt és tisztázta az elején h nem szeretne komolyabat de egyre több fura kijelentést tesz h örül h vele vagyok féltékeny szerintetek komolyat akar?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 09:00
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Csak azért kérdezem, mert bennem éppen az a döntés érlelődik, hogy ezt a csajt hagyom a p.cs.ába, ha egyszerűen ennyire nem képes viszonozni semmit, csak azt várja, hogy én keressem, meg feküdjek le vele. Inkább keresek magamnak egy "normális" barátnőt, mert amíg ő van, addig úgysem tudnék beleszeretni másba sem, hiszen félig "foglalt" vagyok. Úgyhogy ha akarsz tőle valamit, de legalább fenntartani a meglévő kapcsolatot, akkor foglalkozz a kapcsolattal, és ne csak várd, hogy majd ő!!!
2011. nov. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
Ja, hogy ti még ilyen kicsi vagytok csak... Akkor inkább hagyjátok egymást, ha nem vagytok önállóak!
2011. nov. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Hát én 19 vagyok a srác meg 26 és ő ano esztergomban lakot csak eladta az ottani házát és vissza költözött az anyukájához.. hát sajna ez van .. én még tanulok és egyenlőre saját és albérletet nem engedhetek meg magamnak.. Hát azért mi törödünk egymásal nem nézünk átt egymáson csak én nem szoktam felhivni meg várom mig ő keres .. de igy nem oké h ha ö nem szeretne hozzám jönni .
2011. nov. 15. 10:35
 14/36 anonim ***** válasza:
Ja, akkor mégse vagytok olyan kicsit, én 25 vagyok, a "csajom" 23.
2011. nov. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
És mondom, ha szeretnél valamit a kapcsolatotokból, akkor ne csak azt várd, hogy ő keressen, mert azt egyszer meg fogja unni. Ezt egyszer mindenki megunja, én pl. éppen most untam meg.
2011. nov. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Hát valahogy kezdek belefáradni ebbe az egészbe meg meg kavar rendesen hát tali után 3hétig minden bajom van söt ha nem hiv fel... én meg nem merem szerintem szerelmes vagyok belé.. áááááá
2011. nov. 15. 10:43
 17/36 A kérdező kommentje:
fent van facen rá irjak vagy ne
2011. nov. 15. 10:47
 18/36 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok :D

Van egy srác, akivel időközönként összejárunk szexelni, de ha ő nem hív, én nem keresem. Pedig sokszor én is nagyon szeretnék vele találkozni, de nem akarom, hogy kötöttséget érezzen, mert tudom, hogy attól fél :D Néha én is úgy érzem, hogy érez irántam valamit, mert múltkor az egyik haverjánál aludtam (nem volt tényleg semmi) de utána mosolyogva megkérdezte, hogy "csaltál?". Akkor ezt nem tudtam hova tenni, de nem akarok semmi olyat belelátni a dologba, ami nincs.


19/L

2011. nov. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Szerintem nyugodtan ráírhatsz face-en. Azon még néha én is ráírok, de hívni nem hívom :D

2011. nov. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
Áhááá, szóval ti azért nem keresitek ilyesmi esetben a srácot, hogy ne érezzen kötöttséget??? Hát jó, akkor nem fogok kötöttséget érezni, és lazán keresek másik csajt. :D
2011. nov. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!