Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van 1 srác akivel öszejárunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eva0822 kérdése:

Van 1 srác akivel öszejárunk sexelni régota nagyon kedvelem őt és tisztázta az elején h nem szeretne komolyabat de egyre több fura kijelentést tesz h örül h vele vagyok féltékeny szerintetek komolyat akar?

Figyelt kérdés
2011. nov. 15. 09:00
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Rá irtam... hát fura ez az egész tudnak alakitani a pasik .. imádom a fejét de nem tudom h meg mondjam neki vagy semm sokszor ha komolyabban akarok vele beszélni csak mosolyog meg h hagyuk mert nem akar eről beszélgetni meg birom mikor kacsingat a kék szemével:)
2011. nov. 15. 11:10
 22/36 A kérdező kommentje:
Aki másik csajt akar: hát néha ti jelzitek felén h nem akartok köttötséget :) akor mi van igen is meg nem is ?
2011. nov. 15. 11:11
 23/36 anonim ***** válasza:

Én se értem azt aki másik csajt akar :)

Ha hívogatnám, akkor menekülne, mert nem vagyok a barátnője, ne zaklassam. Most akkor mi a jó?

2011. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
jo kérdés
2011. nov. 15. 11:15
 25/36 anonim ***** válasza:

Az vagyok, "Akinek másik csaj kell." :)

Ha pl. egy héten keresztül majdnem minden nap én keresek egy csajt, majd utána ő nem keres engem 1 hétig, akkor nekem elég egyértelműen az jön le, hogy a nincs rám igény. A normális szerintem az lenne, hogy kb. azonos gyakorisággal, kölcsönösen keressük egymást. Vagy nem?

2011. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
Valoszinü h igazad van .. de probáltál már vele beszélni h mért nem szokott ő is keresni téged?? hmm?
2011. nov. 15. 11:24
 27/36 anonim ***** válasza:

Kettő friss, "kedvenc" beszólásom, amik mélyen érintettek:


Mindegyiket én kezdem:

"- Jövő héten tudunk csak találkozni?

- Hát, igen. Ha nagyon hiányzom neked, akkor hétfőn délelőtt van egy szabad órám."


"- Nagyon eltűntél mostanában, mi újság?

- Nem is tűntem el.

- Ááá, neeeem...

- Legalább is nem vettem észre."


Ezek után még szép, hogy nem gondolom, hogy ragaszkodik hozzám az illető.

2011. nov. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
Nem próbáltam így direktbe rákérdezni.
2011. nov. 15. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:
Bocs inkább hagyad ez durva most már értelek ilyen áttlátszó dumát
2011. nov. 15. 11:28
 30/36 anonim ***** válasza:

Jó, azt elhiszem, hogy ez téged zavar, megértem. De ha kölcsönösen elkezdjük egymást keresni, meg már számon kérjük egymáson, hogy "hol voltál", meg hogy "eltűntél", akkor lassan már ott vagyunk, hogy párkapcsolatnak hívhatjuk az egészet. Gondolom a csaj, akiről írsz meg nem akarja elkötelezni magát, te meg már úgy tűnik igen (még ha nem is szerelem ez, de már kötődsz hozzá rendesen).

Bocsi, ha nem így van, csak nekem ez jött le.

(Az a lány vagyok, aki szintén ilyen helyzetben van :D)

2011. nov. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!