Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Most őszintén! Csak A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Most őszintén! Csak A 40kilós életképtelen pattanásos korcsok jönnek be nektek!?

Figyelt kérdés

16éves fiú vagyok 185cm 93kiló járok edzőterembe. volt/van bnőm jól megvagyunk már közel 1 éve. tudok főzni mosni takarítani (nem papucs,,) talpraesett fiatalember vagyok. :))


és mégis azt vettük észre spanokkal h a csajok egy részének a 40 kilós pattanásos életképtelen korcsok jönnek be ráadásul a csaj dominál.. szval ez vmi felfoghatatlan hogy a kis korcs nem meri megcsókolni a lányt meg hogy ha már a bnőivel beszélget oda se mer menni meg ilyenek... érted.. de mikor a lány vele van odajön hozzánk hogy így kiüt minket meg hogy nenézzé azt nm is ismerjük..XDD ilyenek... :SS tudjátok mennyibe tartana lepofozni? semmibe..


szval csajok vki magyarázza ezt el legyen szíves..köszi ;)


2011. nov. 17. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 Fke ***** válasza:

eléggé ciki, ha azt gondolod, hogy itt bárki komolyan vesz.


szánalmas. felteszel egy provokatív kérdést, anyázol, aztán meg "csak trollkodok!haha bedőltetek" . nem dőlt be neked senki. szarul csinálod. akaszd fel magad.

2011. nov. 21. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 A kérdező kommentje:
sztár vagyok .. :))
2011. nov. 21. 15:22
 43/67 anonim ***** válasza:
g*cibe se vagy te sztár... a 93kilóddal elmehetsz a f*szba, csicska 16éves, bujj el a bnőd szoknyája alá...:D
2011. nov. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 anonim ***** válasza:

Hagyjuk emberek. Mi ettől értelmesebbek vagyunk. Hadd örüljön a hülye gyerek, mert úgy sem fogja megérteni, hogy mekkora idióta.

Az is biztos, hogy az a 93 kiló csak háj, hogy még életedben nem volt csajod és, hogy még sosem láttál konditermet belülről, de még súlyzó sem volt a kezedben. Nyilván a hurkáid miatt szétszopatnak a suliban és azt hiszed így vissza tudsz vágni.

2011. nov. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 A kérdező kommentje:
XDD mámeg dagatt vagyok... azigen:) hát egyik sem tudjátok ezek izmok emberek izmok!! izmosabb vagyok mint te 30 évesen a 65 kiloddal kisfiam XDD
2011. nov. 22. 16:00
 46/67 anonim ***** válasza:
Nem szégyen az ha kövér vagy, nagyon sokan vannak még ezzel így az országban. Az meg már más kérdés, hogy ők a zsírt nem izomnak ismerik, tehát ebből ara következtetek, hogy egy zsírdisznó vagy aki még hülye is.
2011. nov. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 A kérdező kommentje:
jájj megy ám az irigység... megértem h irigyek vagytok de azé ennyire nemkéne... hiába dagadtozol le ha egyszer nem vagyok az és amugyis helyén van az önbizalmam szval jól szórakozom.. :))
2011. nov. 22. 19:34
 48/67 anonim ***** válasza:
kussolj már el te takony.....
2011. nov. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
Van csajod, kondizni jársz, de érdekes módon mindig itt vagy és írogatsz. Azt hiszed, hogy mennyire fasza gyerek vagy, aki jól felhúzza az embereket, holott magadat járatod le a g.cibe. Hülye kis f.szpörgettyű. Te nem irigylésre méltó vagy, hanem szánalmas.
2011. nov. 23. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
Ha ennyien osztanának engem lehet, hogy elgondolkoznék a dolgon. Szerintem ezt az egészet azért csinálod mert a suliba piszkálnak és itt éled ki magad. Nézz már magadba!
2011. nov. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!