Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Most őszintén! Csak A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Most őszintén! Csak A 40kilós életképtelen pattanásos korcsok jönnek be nektek!?

Figyelt kérdés

16éves fiú vagyok 185cm 93kiló járok edzőterembe. volt/van bnőm jól megvagyunk már közel 1 éve. tudok főzni mosni takarítani (nem papucs,,) talpraesett fiatalember vagyok. :))


és mégis azt vettük észre spanokkal h a csajok egy részének a 40 kilós pattanásos életképtelen korcsok jönnek be ráadásul a csaj dominál.. szval ez vmi felfoghatatlan hogy a kis korcs nem meri megcsókolni a lányt meg hogy ha már a bnőivel beszélget oda se mer menni meg ilyenek... érted.. de mikor a lány vele van odajön hozzánk hogy így kiüt minket meg hogy nenézzé azt nm is ismerjük..XDD ilyenek... :SS tudjátok mennyibe tartana lepofozni? semmibe..


szval csajok vki magyarázza ezt el legyen szíves..köszi ;)


2011. nov. 17. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
Ez h*lyeség, nem mnden lánynakk jönnek be az ilyen kis diszb*zik nekem pl kicsit se! és a pasi legyen erősebbnálam ( sokkal) megtudjon védeni, vigyázon rám és tudja h mit akar !!! 15/L
2011. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 anonim ***** válasza:
Neked se karod, se csajod, se eszed nincs szerintem. Egyébként nem érdekelne ki mit csinál. :)
2011. nov. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/67 Fke ***** válasza:
100%

nem érdekel, hogy ki hogy néz ki, de egy primitív segg vagy az tuti.


gondolom a konditerembe fa-szt szopni jársz :D

2011. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:

XDDDD

lehet hogy te igen de nem tevagyok:))

2011. nov. 17. 14:18
 15/67 anonim ***** válasza:

Hát drága pityu elvtárs ezt a visszaszólást egy civilizált ember már abbahagyta 12 évesen.

Úgy látszik kifogtunk még egy izomagúy iq harcost.

Pár megjegyzés:

1. Egy pirítós ill rántotta elkészítése nem számít főzésnek (se a meleg víz kavargatása)

2. A mosás nem abból áll, hogy beraksz egy ruhát ázni majd 1 óra múlva kiszeded.

3. Attól nem vagy talpraesett, hogy a problémákat a nagy bicepszed mutogatásával/használatával oldod meg


Gondolom a bnőd szőke szakiskolába jár.

További szép napot.

2011. nov. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
és 16 évesen mi a szarért nem vagy iskolában elvtársam, tán szinesfím vadászaton vagy?
2011. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
Te idegeneket korcsozol le, azt se tudod, hogy Ők milyen emberek valójában... hát inkább Téged mondanálak hulladéknak... arra vered magad, hogy 93 kiló vagy és jársz edzőterembe?
2011. nov. 17. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
Te valami kisegítőiskolába jársz?:D Mert máshol nehezen tudom ezt elképzelni...
2011. nov. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
Mit várunk egy 16évestől? Most van abban a korban, hogy azzal feszítsen, hogy edzőterembe jár. Szerintem itt még nagyon sokan járnak oda és mégsem villognak vele.
2011. nov. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 A kérdező kommentje:

LOOL

megtisztel irigységetek de viszonyozni nem tudom.. ;))


egyébként senkit nem korcsoztam le ismeretlenben ezt nmtom honnan szedtétek.. a lényeg h az a gyerek mindenkit kibeszél a háta mögött tiszta gyerekes kis buzy de amikor valaki odaáll elé h mivan akkor megse szolal a ember...

2011. nov. 17. 16:16
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!