Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Most őszintén! Csak A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Most őszintén! Csak A 40kilós életképtelen pattanásos korcsok jönnek be nektek!?

Figyelt kérdés

16éves fiú vagyok 185cm 93kiló járok edzőterembe. volt/van bnőm jól megvagyunk már közel 1 éve. tudok főzni mosni takarítani (nem papucs,,) talpraesett fiatalember vagyok. :))


és mégis azt vettük észre spanokkal h a csajok egy részének a 40 kilós pattanásos életképtelen korcsok jönnek be ráadásul a csaj dominál.. szval ez vmi felfoghatatlan hogy a kis korcs nem meri megcsókolni a lányt meg hogy ha már a bnőivel beszélget oda se mer menni meg ilyenek... érted.. de mikor a lány vele van odajön hozzánk hogy így kiüt minket meg hogy nenézzé azt nm is ismerjük..XDD ilyenek... :SS tudjátok mennyibe tartana lepofozni? semmibe..


szval csajok vki magyarázza ezt el legyen szíves..köszi ;)


2011. nov. 17. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
A kérdésedben korcsoztad le a "40kilós életképtelen pattanásos kocsrcsok"-at. és én személy szerint egyátalán nem irígykedem, amit Te volumass-ra költesz azt én inkább félre rakom vagy ruhát veszek. De még a benzinnel is többet érek el mint egy tömegnövelővel vagy síma fehérjével, kreatinnal. Nézz magadba, szánalomra méltó vagy.
2011. nov. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szép dolog az önbizalom, grat. Gyúrjál bátran, én is toltam "fiatalon", csak kérlek, ne a "bunkó izomagyak" kategóriáját bővítsd. Ha tényleg az említett taggal van bajod, arra kérdezz rá konkrétan, és ne általánosíts. Ha személy szerint Neked árt a pofa, vagy Téged mocskol, aztán meg nincs mersze felvállalni a véleményt, akkor - és csak akkor! - üsd le, mint a taxiórát. Ha elé állsz, ő pedig felvállalja, akkor meg tanuld meg tisztelni, hogy kiállt magáért olyannal szemben, aki félszáz kilóval nehezebb, mint ő, mert akkor erős, hidd el. Te ki mernél állni a véleményedért egy 150 kilós izomheggyel?

2011. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:

"16éves fiú vagyok 185cm 93kiló járok edzőterembe. volt/van bnőm jól megvagyunk már közel 1 éve. tudok főzni mosni takarítani (nem papucs,,) talpraesett fiatalember vagyok. :))"


Ha annyira talpraesett lennél, akkor lenne nőd. Persze konditerembe sem az értelmiség jár. De hát mit várjon az ember az ilyen ki ha én nem, nagy arcú gyúrós f.szkalapoktól? Miért fáj az neked, hogy valaki sovány? Te talán mindig 93 kiló voltál? Inkább te vagy életképtelen korcs, főleg, hogy tele b.szod magad mindenféle mesterséges szarral, aztán majd csodálkozol, ha kihullik a hajad, impotens leszel, vagy leállnak a veséid. Talán ők normálisan bánnak a csajokkal és nem arcoskodnak a hülye mesterséges izmaikra.

"tudjátok mennyibe tartana lepofozni?"

Akkor miért nem pofozod meg őket? Vagy csak elméletben megy?

Vagy lehet, hogy az zavar, hogy ők sokkal jobb csajokat szedtek össze, mint te.

Megjegyzem, se 40 kiló, se pattanásos nem vagyok, de eléggé felb.sznak az ilyen kis nagy arcú, taknyos f.szpörgettyűk, akik hülyék, mint a segg, de akkora pofájuk van, hogy hihetetlen.

2011. nov. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 A kérdező kommentje:
Hallod mondasz vmit... IGazad van!!
2011. nov. 17. 17:15
 25/67 anonim ***** válasza:
sz*rházi vagy...:D
2011. nov. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:

17.09 Igazad van neked ment

17.14 temeg buz i vagy kisfiam ;)) amugy van nőm te tehén levan írva... -.-" XDD

2011. nov. 17. 17:21
 27/67 anonim ***** válasza:
a nőd is olyan cula mint te?:D ki a k*csög és ki a kan, hogy megy nálatok?:D
2011. nov. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 A kérdező kommentje:
LOOOOL
2011. nov. 17. 17:27
 29/67 anonim ***** válasza:
A barátnőd is elég debil lehet ha veled szóba állt, biztos össze illetek. Két IQ betyár.
2011. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:
elég lesz. be lehet fejezni.. nem is ismeritek akkormeg ne bántsátok!
2011. nov. 17. 17:39
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!