Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Most őszintén! Csak A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Most őszintén! Csak A 40kilós életképtelen pattanásos korcsok jönnek be nektek!?

Figyelt kérdés

16éves fiú vagyok 185cm 93kiló járok edzőterembe. volt/van bnőm jól megvagyunk már közel 1 éve. tudok főzni mosni takarítani (nem papucs,,) talpraesett fiatalember vagyok. :))


és mégis azt vettük észre spanokkal h a csajok egy részének a 40 kilós pattanásos életképtelen korcsok jönnek be ráadásul a csaj dominál.. szval ez vmi felfoghatatlan hogy a kis korcs nem meri megcsókolni a lányt meg hogy ha már a bnőivel beszélget oda se mer menni meg ilyenek... érted.. de mikor a lány vele van odajön hozzánk hogy így kiüt minket meg hogy nenézzé azt nm is ismerjük..XDD ilyenek... :SS tudjátok mennyibe tartana lepofozni? semmibe..


szval csajok vki magyarázza ezt el legyen szíves..köszi ;)


2011. nov. 17. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
Te meg másokat ne bánts, szar érzés mi?
2011. nov. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 A kérdező kommentje:
mithazudsz!? nm bántottam senkit! akinek nem inge ne vegye magára.. ennyi ;))
2011. nov. 17. 19:50
 33/67 Fke ***** válasza:

egy szar cigány vagy.


sok sikert vécépucolóként pubikám!


(TISZTELET MINDEN VÉCÉPUCOLÓNÉNINEK, AKIK MAJD ELVISELIK EZT A MARHÁT)

2011. nov. 18. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 A kérdező kommentje:
Anyád a cigány te cigány!! szopd ki!! köcsög.
2011. nov. 18. 10:10
 35/67 anonim ***** válasza:
...és még zsidó is....:D
2011. nov. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:

"17.14 temeg buz i vagy kisfiam ;)) amugy van nőm te tehén levan írva... -.-" XDD"


Veled ellentétben nem vagyok b.zi f.szszopókám. Sőt arra sincs szükségem, hogy mindenféle szarral tele tömjem magam, hogy még jobban sorvadjon az amúgy is mikroszkópikus méretű farkam.

Igen és mi a barátnőd neve, balkéz, vagy jobbkéz?

Szerintem rajtad egy gramm izom nincs és életedben nem jártál még konditerembe - vagy ha mégis örülök, hogy nem járok ilyen helyekre, mert úgy látszik ilyen gyökér pálcákkal van tele - mert akkor nem itt arcoskodnál. Ha nem tetszik valami, akkor elkezdesz itt pattogni? Ha nem tetszik a válasz, ne tedd fel a kérdést. A szüleid is inkább kisszéket csináltak volna, mert annak legalább haszna is van veled ellentétben.

Most már biztos, hogy te valami genetikai hulladék, belterjes koszos cigány vagy, esetleg elcigányosodott magyar, ami még rosszabb. Szégyelld magad és gondolkozz el pár dolgon, már ha van még normális agytevékenységed.

2011. nov. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 A kérdező kommentje:
Anyád te retkes cigány!!
2011. nov. 19. 16:20
 38/67 A kérdező kommentje:
én remekül szórakozom :))
2011. nov. 19. 20:59
 39/67 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy egyeseknek ennyit tesz a szórakozás, de hát nem ülhet mindenki a gép előtt egész nap.

Ne cigánykodjál, mert szólok apádnak, hogy vágjon jól nyakon.

2011. nov. 20. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:
apámnak? annak te szolsz az téged basz nyakon de ugy h beledöglesz!
2011. nov. 20. 13:54
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!