Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Most őszintén! Csak A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Most őszintén! Csak A 40kilós életképtelen pattanásos korcsok jönnek be nektek!?

Figyelt kérdés

16éves fiú vagyok 185cm 93kiló járok edzőterembe. volt/van bnőm jól megvagyunk már közel 1 éve. tudok főzni mosni takarítani (nem papucs,,) talpraesett fiatalember vagyok. :))


és mégis azt vettük észre spanokkal h a csajok egy részének a 40 kilós pattanásos életképtelen korcsok jönnek be ráadásul a csaj dominál.. szval ez vmi felfoghatatlan hogy a kis korcs nem meri megcsókolni a lányt meg hogy ha már a bnőivel beszélget oda se mer menni meg ilyenek... érted.. de mikor a lány vele van odajön hozzánk hogy így kiüt minket meg hogy nenézzé azt nm is ismerjük..XDD ilyenek... :SS tudjátok mennyibe tartana lepofozni? semmibe..


szval csajok vki magyarázza ezt el legyen szíves..köszi ;)


2011. nov. 17. 12:54
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 missjahh válasza:
nem kívánok neked rosszat, csak legyél pattanásos, ne legyen nőd soha többé, és kívánok még +vagy- tökmindegy 50 kilót! te faszmadár
2012. jan. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
Kérdező, buta vagy!
2012. máj. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:

Hát lehet hogy izomagy vagy! Lehet a pattanásos 40 kilós korcs tud udvarolni, és az érző, és intellektuelek ezt bírják míg te megrebegteted az izmod, és agyatlan plázapics*k ott toporognak körülötted. Szerinted melyik pasi a nyerő?


Megsúgom, nem te!

2012. aug. 5. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
Hát öcsém az ilyen embereken mint ez a kérdező kiakadok. Hogy hívhat ez bárkit korcsnak.. Any*d nem tanította meg hogy kell viselkedni mi? Azért nem veled járnak mert 1 nagyképű s*ggfej g*ci vagy.
2012. szept. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

Nyugi kérdező ezek csak irigykednek...itt is előkerültek erről a sportról a különféle sztereotípiák.... Látszik h. fingjuk nincs az egészről csak amit a magazinokban olvastak.

Csak azért csinálják mert kell valami amivel bemagyarázhatják maguknak h. ők különbek meg stb...

Én csak 90kg vagyok és 185cm és 2 éve eddzem. Gyáva kutyák ezek élőben hozzád sem mernének szólni.

2012. nov. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:
Megmondom neked miért nem veled akarnak járni. Mert nem vagy ember hogy beszélhetsz te valakiről is így? Szerintem te teljes mértékben életképtelen vagy mint ahogy írtad. A társadalom szennye az ilyen. Akaszd fel magad!-.-"
2012. nov. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:

Óóóó óóóó ismerem ezt de ismerem én ezt..ha én kirakok magamról egy képet vagy leírom egykét előnyösebb tulajdonságomat akkor is egyből jön a "nagyképű f.@sz vagy szöveg...neharagudjon már a világ.

Épp csak beletekertem a kérdésbe de már láttam ezt a:

"Hiába vagy nagy mer a kicsi az lecsap, meg a konditerembe csak a hülyék járnak, meg eszed a mesterséges szarokat, meg igazából tök gyenge is vagy"

Most kinek akartok bizonyítani??? Ha tényleg annyira marha okosak vagytok és biztosak vagytok benne hogy a kérdező csak egy csőcselék akkor miért kezdtek el vitatkozni vele?? Jah hogy élőben lehet meg lennétek dugva?:D

Akárki akármit mond szerintem itt irigység van.

Ezért megpróbáljátok a kérdezőt nevetségessé tenni, beszólogatni neki stb...és mi van ha csak trollkodott?? Nem veszitek észre hogy az orrtoknál fogva rángatnak titeket és jól szórakozik rajtatok?

2014. nov. 28. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!