Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » önbizalom hiány? Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

önbizalom hiány? Mit lehet ellene tenni? :|

Figyelt kérdés

semmi önbizalmam nincs, ha emberek között vagyok fojton csak arra koncentrálok hogy megfeleljek, hogy ne áljon rosszul a hajam vagy valami, mindig ugy érzem hogy hülyén nézek ki, és nem felelek meg másoknak. probálok el lazulni de nem megy:|

talán azért mert sokszor átvertek, most is nemrég, a srácnak csak arra kellettem hogy lefektessen. és még mindig ezen rágódók. ha valaki mond valami sértőt rám akkor az mindig a fejembe van:| és nem tudok vele nem törödni:| vagy ha csak valaki valami negatívat mond és én egyből magamra gondolok:/

mit tegyek hogy legyen önbizalmam és tudjak kicsit lazulni is?:/


2011. nov. 21. 19:12
1 2
 1/11 WhiteLabel ***** válasza:
mondjuk ha csak arra kellettél neki, hogy lefektessen, akkor miből szűröd te azt ki hogy baj van a külsőddel?-.-
2011. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azért mert amikor rájött hogy én nem vagyok olyan lány aki egyszerre lefeküdne valakivel, egyszerre felszedett valami csajt. amikor én szerettem, vagyis még mindig:S

meg mondták már rám sértő dolgokat, és ezek nem mennek ki a fejemből:S

2011. nov. 21. 19:30
 3/11 anonim ***** válasza:
ciki. ugyan ez a gondom. képeken photoshop élőben rengeteg smink XD
2011. nov. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát, önbizalmat nemtudom hogy szerezhetnél, mert az nekemse nagyon van, de az ilyen dolgokat ne vedd magadra, nemtökmindegy ki mit gondol rólad, amíg nem ismered? Ha egy barát mond ilyet akkor az meg nem barát... Nekem így kicsit jobb lett! (Mindenkicsíícskaaabekaphatjátok feeling) Remélem segítettem ;D
2011. nov. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi:) hát sajnos én nem tudok nem törödni mások véleményével://
2011. nov. 21. 19:51
 6/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Pedig nem nehéz :D De most valamiért én segíteni akarok neked, úgyhogy megpróbálom mégegyszer :D

Először is ne mindig megfelelni akarj, mert akkor soha nem fogsz lazulni, persze, valamilyen szinten az ember meg akar felelni a másiknak, de ne ez legyen a fő cél, hanem hogy jólérezd magadat a szituban :D

Másodszor, egy srác, ha szeret pont nem azt fogja nézni, hogy tökélybe álljon a hajad/sminked/stb. Mert nem ezekért szeret...

Harmadszor, nehogymár Te rágódj azon hogy miért volt gyökér az a srác, vanilyen hogy csak megakar d*gni. De fogd fel úgy, hogy az ilyenek meg sem érdemelnek. Próbálj túllépni (tudom hogy nem egyszerű).

Az írásodból úgy jött le, hogy értelmes csaj vagy, úgyhogy remélem tudtam legalább egy picit is segíteni, mert megérdemled :D

2011. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

amugy 15

2011. nov. 21. 20:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Andrew Matthewsnak sok jó könyve van (Élj vidáman, Légy boldog tinédzser stb.), ami ebben is segít, legalább is nekem rengeteget segített. Nézz szét a legközelebbi könyvtárban, könyvesboltban, vagy rendelj netről.
2011. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmi önbizalmam sincs --> változtass magadon kicsit,hátha jobb kedved lesz:) de k..rvás semmiképp ne legyél,csak,hogy több fiú udvaroljon

Amúgy,ne törekedj arra,hogy mindenkinek megfelelj .. ez nem fog menni ! Nem,mondom,hogy képtelen vagy rá,de ilyen nincs.:D

Amúgy,ha vki sértőt mond csakúgy,azzal ne törődj..ne add meg neki az örömöt,hogy rossz kedved legyen. ennyit nem ér:D

Röviden ennyi..ne stresszelj,mindenkit érnek rossz dolgok,de ezeken tovább kell lépni. Biztos kaptál dicséreteket,az is jusson eszedbe.:)

Próbáltam segíteni,remélem ment,ha csak egy hangyányit is.

:))

(Amúgy hasonló bajaim voltak,meg vannak még néha,de fel a fejjel..mosolyogva jobb az élet:) )


16/L

2011. nov. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!