Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » önbizalom hiány? Mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

önbizalom hiány? Mit lehet ellene tenni? :|

Figyelt kérdés

semmi önbizalmam nincs, ha emberek között vagyok fojton csak arra koncentrálok hogy megfeleljek, hogy ne áljon rosszul a hajam vagy valami, mindig ugy érzem hogy hülyén nézek ki, és nem felelek meg másoknak. probálok el lazulni de nem megy:|

talán azért mert sokszor átvertek, most is nemrég, a srácnak csak arra kellettem hogy lefektessen. és még mindig ezen rágódók. ha valaki mond valami sértőt rám akkor az mindig a fejembe van:| és nem tudok vele nem törödni:| vagy ha csak valaki valami negatívat mond és én egyből magamra gondolok:/

mit tegyek hogy legyen önbizalmam és tudjak kicsit lazulni is?:/


2011. nov. 21. 19:12
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Andrew matthews,a titok...ezek nagyon jó könyvek , olwasd csak el...:-):-) 16 vagyok és nekem is voltak sokszor ien problemaim. De figyelj.mostanaba állandóan azt halljuk hogy a külső a fontos meg ezek a nagykepuseggel teli bekepzeld flegma emberek a menok. Szörnyű... Sokkal fontosabbak is vannak. Ezeknél a felszínes dolgoknal. Ezeknek az embereknek akik miatt sokszor rosszul érzed magad vagy meregeted magad hozzájuk,nincsen igazi elmenyük, hü kapcsolataik és magukat sem ismerik igazán,mert ök nem mennek bejjebb a felszinessegnel.persze ök ezt nem érzik ,de m1... Úgy elj,hogy ha visszanezed az életed majd,akkor úgy érezd,hogy volt miért elned.s boldog vagy...és aki azt a sminkes komit írta...nehogy elcsufitsd magad, légy természetes. A változást nem kívül hanem belül kell vegrehajtanod:-)
2011. nov. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!