Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem veszik tudomásul, hogy ma már nekik kell megtenni az első lépést a nekik tetsző férfi felé?

Figyelt kérdés

Ez azért van már így, mert ha egy átlagos ápolt fiú barátnőt szeretne több száz, de akár több ezer lánynál is be kell próbálkoznia, annyira válogatósak a lányok, így lesz egy pont, mondjuk 50 elutasítás ami után belátja, hogy rossz pasi és nem tesz semmit, elmegy a kedve.Így ezért praktikus ha a nő választja ki a neki tetsző férfit, mert akkor kialakulhatnak kapcsolatok, párok, hiszen alapból tetszik neki a férfi ha meg akarja ismerni.

Úgy vettem észre még a lányok nagy része várja a pasikat, hiába, aki jön az úgy sem jó nekik, ez vezetett idáig, de ez sem jó nekik mert most meg arra hivatkoznak, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, tehát sehogy sem jó, ha kezdeményez az a baj, ha nem akkor az, de ők semmit nem csinálnak, közben nő az elmagányosodás, ez mire jó?Mi jó ebben a nőknek?Csak jobb lenne párban boldognak lenni nem?


2011. nov. 25. 17:35
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

Velem biztosan nincs baj, mindig úgy csináltam mindent ahogy azt a nők elvárják, egyszerűen ha nem vagyok 190 centi akkor már elutasítanak, vagy ha nem vagyok izmos vagy jóképű értitek...

Túl nagyok az igények, én meg nem akarok zaklatni utána senkit ha azt mondja hagyjam, már nem vevők az udvarlásra, pl. azt mondják eljönnek randira aztán mégsem, vagy beszélünk 1 órát és utána azt mondja legyünk csak barátok, ha virágot viszek egyből az sem jó.Mindegy mit csinálok az nem jó, mindenbe belekötnek.

2011. nov. 25. 17:57
 12/38 anonim ***** válasza:
68%

17:57 Kedves Kérdezö!


18 F vagyok harmadszorra!


A szavaidböl egy tökéletesen frusztralt, szomorú férfi képe jön le nekem, s szerintem mindenki masnak is, ezzel annyi a gond, hogy ilyen hozzaalassal jogosan elküld barmelyik nö a ,,,,! Mert hogy egy fréfinak hatarozottnak kell lennie és magabiztosnak, mennie elöre, felalni minden csapas utan, visszautasítottak, na és? Mindenkit visszautasítanak minimum egyszer, ez benne van a pakliban, természetes része a parvalasztasnak! Pl ha felkérsz valakit tancolni abszolút nem tudni mit fog mondani, lehet hogy elutasít, mi a teendö? Menni egy masik lanyhoz és ismét feltenni a kérdést, miszerint "Szabad e egy tancra?"


Egy férfinak tudnia kell elviselni a fajdalmakat, nem könnyű, de ettöl (is) férfi a férfi! És mondom, próbald meg élvezni a dolgot, ha sikeres az udvarlas, bizony nagy móka tud lenni! =)

2011. nov. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Tényleg, te minden nőhöz odamentél?

Mert ez alapján te miért válogatsz?

Mindenkinek joga van és szerintem ez alap, neki megfelelőt keresni.

2011. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
nem mindegyikhez, csak aki tetszik, de én senkinek nem tetszem, joga van igen, ők még sem csinálnak semmit
2011. nov. 25. 18:09
 15/38 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem csinálunk semmit?

Ha te nem veszed észre, akkor teljesen érthető miért nem foglalkoznak veled.

2011. nov. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

Itt magyarázol, hogy a nőknek túl nagyok az igényei...


Erre: "nem mindegyikhez, csak aki tetszik"


Mi van? Ennyi erővel neked se legyenek már ekkora igényeid. Menj oda a rondábbakhoz is...

2011. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

nyugi, nem a legszebbekhez megyek oda, az átlaghoz

Igen nem tesznek semmit, miért mit tesznek hogy észre kéne vennem?Nem csinálnak semmit egyszerűen ha én nem szólok hozzájuk ők nem szólnak, csak csöndben ülnek mint valami tuja.

2011. nov. 25. 18:22
 18/38 anonim ***** válasza:

Nőként viselkednek,talán..

Szerinted mennyire kell összpontosítani ahhoz, hogy ne adj túl keveset, de ne is adj túl sokat, mert vagy prűdnek vagy k*rvának néznek?

Vagy mennyibe telik tudatosítani, hogy nem barátként nézel rá, ne is érezze, hogy a hatalma alá kerített? Mennyi munka felhívni valaki figyelmét magadra anélkül, hogy ez nyílt lenne?

Mi is játszunk, nem kevesebbet, mint ti.

2011. nov. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
76% hát az én figyelmemet még senki nem akarta magára vonni, mondom, hogy hozzám sem szól rám sem néz senki, akkor miről beszélsz?Nem látom amiket írsz a környezetemben, a szemembe sem mernek nézni a lányok.Amúgy meg hol van összefüggésben, hogy valaki k*rva ha hozzá szól egy férfihez?Ez te sem gondolhatod komolyan ez nevetségesen hangzik, ez olyan mintha azt állítanám, hogy az üzemanyag árak drágulása annak tudható be, hogy az antarktiszon 5 fokkal hidegebb van mint tavaly, nincs összefüggésben.
2011. nov. 25. 18:30
 20/38 anonim ***** válasza:

Már megint f*szságot beszélsz. Nem azt mondtam, hogy k*rva, aki hozzászól egy férfihez, csak ha épp kelleted magad nekik, akkor rohadt nehéz úgy csinálni, hogy az elvárható legyen. Ne legyél ribancos, tűnj egy olyan nőnek, akit akár később el is vehet, ne érezze azt, hogy nyert ügye van.


Azt pedig erősen kétlem, hogy soha senki nem akart semmit, maximum nem sikerült neki tudatnia veled. Épp ezért nehéz a mi szerepünk. Nem feltétlenül konkrét, csak sejtető.

2011. nov. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!