Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem veszik tudomásul, hogy ma már nekik kell megtenni az első lépést a nekik tetsző férfi felé?

Figyelt kérdés

Ez azért van már így, mert ha egy átlagos ápolt fiú barátnőt szeretne több száz, de akár több ezer lánynál is be kell próbálkoznia, annyira válogatósak a lányok, így lesz egy pont, mondjuk 50 elutasítás ami után belátja, hogy rossz pasi és nem tesz semmit, elmegy a kedve.Így ezért praktikus ha a nő választja ki a neki tetsző férfit, mert akkor kialakulhatnak kapcsolatok, párok, hiszen alapból tetszik neki a férfi ha meg akarja ismerni.

Úgy vettem észre még a lányok nagy része várja a pasikat, hiába, aki jön az úgy sem jó nekik, ez vezetett idáig, de ez sem jó nekik mert most meg arra hivatkoznak, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, tehát sehogy sem jó, ha kezdeményez az a baj, ha nem akkor az, de ők semmit nem csinálnak, közben nő az elmagányosodás, ez mire jó?Mi jó ebben a nőknek?Csak jobb lenne párban boldognak lenni nem?


2011. nov. 25. 17:35
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Na akkor egy példa. Úgy ismerkedtem, hogy kiszúrtam magamnak egy pasit. Látszott az arcán mi az, amire vágyik, hát akkor megadom neki. Hallottam mennyi viccet mond, mennyire igényli ezt, amúgy is humoros típus vagyok, ez nem volt probléma. Először csak kinéztem magamnak, amikor észrevett, taktikusan levettem róla a szemem, utána elmosolyodtam, ha ránéztem, később véletlenül az útjába kerültem, és meglöktem, persze bocsánatot kértem, utána olyan helyzetben próbáltam vele találkozni ahol non verbálisan kellett kommunikálnunk, mondjuk egy röhejes helyzeten, együtt nevetni. Ez iszonyú összpontosítást igényelt. Észre kellett engem vennie, de azt nem láthatta, hogy majd elolvadok, ha a közelemben van, fenn kellett tartanom, hogy ő az, aki észrevett és lám, engem szúrt ki ennyi ember közül és én mint ismeretlen mutatkozom be, aki nem számított rá, hogy lépni fog.

Ez nem egyszerű feladat. Szinte egyszer sem kellett megszólalnom közben.

Ez az, amit mi játszunk. Élvezetes, de ész sem árt hozzá, meg emberismeret. Nem felszedni kell valakit, hanem elérni, hogy ő szedjen fel téged.


A negatív pedig az, hogy nekünk sok elvárásunk van.

Az érzéseket nem kilóra mérik, várhatok én bármit, ha olyat szeretek meg, akinek köze nincs hozzá, akkor úgyis azt választom. Az érzések irányíthatatlan folyamatok, nem függnek a józan észtől, csak alapjaikban.

2011. nov. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

aha ilyen szemezéseket velem is szoktak, de ennél többet nem, na most ha körbe veszik a barátnői mit gondol majd odamegyek:D


Igen de hogy mitől alakulnak ki érzések ki tudja, nehezebb szerintem egy férfinak, egy nőhöz úgy is odamennek sokan ha nem tesz semmit sem.

Ilyen helyzetben te is odamehettél volna nyugodtan.

2011. nov. 25. 20:05
 33/38 anonim ***** válasza:

Ha odamegyek, azzal megfosztottam volna a szerepétől, ami degradáló és egy ilyen idős férfi szemében minden csak nem előny. Szóval magam alatt vágtam volna a fát. Várnom kellett, és mindent megért. Legszívesebben az első pillanatban a nyakába ugrottam volna amikor megláttam, de akkor nem lett volna semmi. Ez így volt tökéletes és profi munka :) Hadd higgye, hogy ő látott meg először :):)


Hidd el nekem :)

Ha pedig szemeznek veled, azt hívják jelnek. Na ilyenkor lépj, és akkor sokkal kevesebb eséllyel utasítanak el.

2011. nov. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

szóval minden esetben ha a szemembe néz akkor érdeklem?

Én ezeket nem kötöm szerephez, ennyi erővel ezek a jelek is férfi szerep.

2011. nov. 25. 21:11
 35/38 anonim ***** válasza:

Dehogy férfi szerep. Ez női specialitás.

Nem azokra az esetekre gondolok, amikor véletlenül rád néz, de amikor sorozatosan a szemedbe tekintget, akkor nyugodtan menj oda, ez igenis jel.

2011. nov. 25. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
És ilyenkor mindegy mit mondok?Nem szoktak ilyennel szórakozni?Pl. hogy menjek oda és utána élvezi, hogy elutasíthat.
2011. nov. 25. 21:22
 37/38 anonim ***** válasza:

értelmes ember nem szórakozik ilyennel.

tégy úgy mintha te vetted volna észre őt először

2011. nov. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:

Talán azért várjuk el mi nők,hoy gyertek mert 10ből 1 lány fog oda menni hozzád te lüke Aladár,hogy "Héj szia figyi belédzúgtam és az minden vágyam,hogy megcsókolj és hívj el találkozgaatni és járjunk és szeressük egymást.LUV FOREVEEER."

Hát fiúk/pasik jó várakozást!

2015. febr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!