Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok miért nem veszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok miért nem veszik tudomásul, hogy ma már nekik kell megtenni az első lépést a nekik tetsző férfi felé?

Figyelt kérdés

Ez azért van már így, mert ha egy átlagos ápolt fiú barátnőt szeretne több száz, de akár több ezer lánynál is be kell próbálkoznia, annyira válogatósak a lányok, így lesz egy pont, mondjuk 50 elutasítás ami után belátja, hogy rossz pasi és nem tesz semmit, elmegy a kedve.Így ezért praktikus ha a nő választja ki a neki tetsző férfit, mert akkor kialakulhatnak kapcsolatok, párok, hiszen alapból tetszik neki a férfi ha meg akarja ismerni.

Úgy vettem észre még a lányok nagy része várja a pasikat, hiába, aki jön az úgy sem jó nekik, ez vezetett idáig, de ez sem jó nekik mert most meg arra hivatkoznak, hogy a férfi dolga a kezdeményezés, tehát sehogy sem jó, ha kezdeményez az a baj, ha nem akkor az, de ők semmit nem csinálnak, közben nő az elmagányosodás, ez mire jó?Mi jó ebben a nőknek?Csak jobb lenne párban boldognak lenni nem?


2011. nov. 25. 17:35
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:

igen ebben egyetértek, nem kell kelletnie magát, de nem is akarom ezt, erről szó sem volt.Pl. hozzászólhatsz nyugodtan, azt nem veszi rossz néven senki, még sem szólnak hozzám, valami általános témával pl:)

Tehát akkor végtére is még sem tesznek semmit, hiszen a férfiaknak nem egyértelmű, ha elmondanák, hogy tetszem nekik akkor tudatnák velem.

2011. nov. 25. 18:37
 22/38 anonim ***** válasza:

Hát, ha neked ez semmi...

A férfiaknak pedig egyértelmű, a fiúknak talán nem.

A nő azért nő, mert nőies. A férfi a biztonság, a hódító. Nekem is jobban esik, ha engem cserkésznek be, és a férfiaknak is jobb, hogy ők a hódítók, az emberek így vannak kitalálva.

2011. nov. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom, én nem akarok senkit meghódítani, ne mis tudom mit értesz ez alatt, és te ne szólj le engem, hogy nem férfi vagyok hanem fiú, mit képzelsz te?Add meg a tiszteletet mert én is megadtam neked!


A modern világban nem kell hódítani, egy nő és egy férfi beszélget, megismerik egymást és ha tetszenek egymásnak összejönnek, sokkal egyszerűbb.

2011. nov. 25. 18:48
 24/38 anonim ***** válasza:

Ha számodra ez tiszteletlenség, akkor sorry, ez a legszebb módja, ahogyan ezt ki lehet fejezni, nem sértés volt.

Nem nőttél még fel ehhez és valószínűleg a kiszemeltek sem. Gondolom fiatal vagy.

Akármennyire tiltakozol, ez így van, különben maga a kérdés sem született volna meg, főleg nem egy ilyen kérdés, ami önmagában véve kivitelezhetetlen és hülyeség is.

A tetszés pedig rohadt sok mindent magában foglal, és a külső a legutolsó ebben.

2011. nov. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Jajj és félre ne érts, nem ahhoz nem nőttél fel, hogy barátnőd legyen, hanem ahhoz,hogy értsd miért nem jó a kérdésed.
2011. nov. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Miért írsz ilyet?Te akarod meg mondani mennyire nőttem fel?Ki vagy te?Így gondolom és kész.Attól hogy másképp gondolok valamit nem azt jelenti, hogy nem nőttem fel.
2011. nov. 25. 19:01
 27/38 anonim ***** válasza:

Például ebből a reakcióból.

Ez nem vélemények kérdése, hanem a természet alkotta emberkép. Ezzel lehet nem egyetérteni, de te tényeket állítasz, amiknek a valósághoz köze sincs.

Később másképp fogod látni, ez nem gond, szóval szó sincs róla. A gond az az,hogy nem hiszel senkinek. Senki nem értett veled egyet, oké, hogy te nem fogadod el más véleményét, de ha senkinek nem hiszel, akkor kár kérdezni.


Nézd én látom, hogy értelmes srác vagy, és a világért sem akarlak megbántani. Ha nem változtatsz a gondolkodásmódodon nem lesz barátnőd. Ez jó tanács, nem sértés.

2011. nov. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

És még is mit kéne változtatni?Tudod te azt, milyen érzés odamenni egy ismeretlen lányhoz aki a barátnőivel van és elkezdeni ismerkedni, és ha valami rosszat mondok egyből kinevetnek és szétaláznak, persze te nem tudhatod neked csak ülnöd kell és meg sem kell szólalnod, az könnyű igen.

Ez hogy a férfiak csinálnak 100%ot a nők 0%-ot nem jó 2őn áll a vásár, és van egy csomó jó tulajdonságom, amik nem elhanyagolhatóak, na most sajnálom azokat a nőket akiknek egy ilyen pasi nem kell, és ezt nem nagyképűségből írom.Ők nem látják át a férfiak dolgait, csak folyton magukkal foglalkoznak, a nőknél van hatalom, ők döntenek mindenről.

2011. nov. 25. 19:11
 29/38 anonim ***** válasza:

Na ezen kellene változtatni.

Alapból semmibe nem nézed a női tevékenységeket, pedig leírtam mennyire nem egyszerű. Én már nem vagyok gyerek, nekem ez könnyen megy, de van, hogy beletörik a bicskám, rohadtul nem egyszerű, érzék kell hozzá.


A megalázásról pedig ne beszéljünk. Bunkó állat, aki ilyet csinál, legyen férfi, legyen nő. Ez nem a női nem, hanem a személyiség hibája.


Az pedig hogy magadat ennyire dicséred szép dolog, de ezt észre is kell vennie másnak. Ilyen negatív gondolkodásmód mellett pedig a francot sem érdeklik a jó tulajdonságok.

2011. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

milyen negatív gondolkodásmód?

Ezt kifejthetnéd, én pedig továbbra sem látok a nők oldaláról semmi "erőfeszítést" nekik nem is kell csinálniuk semmit, hiszen a férfi szedi fel őket, nekik csak hagyniuk kell magukat.Bárhogy néztem a nőket soha nem láttam, hogy tennének valamit, mondom hozzám magától életembe nem szólt nő, na most ez mi?

2011. nov. 25. 19:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!