Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a különbség a férfi és a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a férfi és a női megcsalás között? Mi motiválja a nőt és mi a férfit?

Figyelt kérdés
2011. nov. 25. 19:34
1 2
 11/12 IQnindzsa ***** válasza:

Nehezen de rávettem magamat arra ,hogy írjak ide. Az életem során sokszor csaltam és néha megcsalattam. Soha nem voltam példás pár. Ha valakit megkívántam és kaptam visszajelzést akkor nem haboztam. Annyi gerincem volt csak ,hogy utána szakítottam és nem folytattam a régi kapcsolatomat. A sok hiba és fájdalom után csak egyet mondhatok a megcsalásról. Ha valaki megteszi akkor már nem számít a motiváció többé. Lehet az vágy, vagy bármi más. A nők (NEM a tini pic$ákr@ gondolok) ha megteszik akkor és csakis akkor ha már túl sokat szenvedtek valaki mellett. Menekülésből... vagy mert érzelmekre vágynak.

A férfiak sokkal egyszerűbbek. Megteszik ha úgy érzik megtehetik büntetlenül.

Különbség ezen kívül nincsen a megcsalások között. Mindkettő azt jelenti ,hogy a kapcsolatuk zsákutcába jutott. Még jóval az előtt meg kellene beszélniük a problémáikat ,hogy a megcsalásig hidegülnek a dolgok.

Ha két ember nem illik össze akkor válljanak el barátságban és ne okozzanak fájdalmat szükségtelenül.

2011. dec. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

semmi külömbség nincs. a megcsalás az megcsalás.

külömbség élethelyzettől és nem nemtől függően van...

2011. dec. 6. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!