Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5 hete elmondtam valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hete elmondtam valakinek, hogy sokat jelent nekem, azóta semmi válasz, nem hallottam róla. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Miért nem válaszol erre? Én megértem, ha nem kölcsönös, semmi baj, majd valahogy talpra állok, de hogy semmi válasz. Ezt nem tudom mire vélni, miért teheti ezt velem?


23/N


2011. nov. 25. 19:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Nincs elég bátorsága nemet mondani.

Sajnálom :(

2011. nov. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Egy sms-ben történt. Ne bántsatok kérlk, hogy nem így kellett volna stb. Nem akarom a körülményeket leírni, lényeg, hogy így volt mód rá.


Azóta semmi. Még egy "én nem érzek semmit" üzenet sem.


Szerintetek miért nem jött válasz, ez mit jelent? Jóban voltunk, annyira, hogy én azt reméltem, éreztem, hogy kölcsönös, és most ezt kapom tőle. Nem értem.

2011. nov. 25. 19:42
 3/23 anonim ***** válasza:
Ez esetben nem lehet, hogy nem kapta meg az üzenetet?
2011. nov. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

De én nem is kértem azt, hogy mondjon nemet, vagy igent. Azt mondtam én így érzek, és megkérdeztem mi a véleménye, most mit tegyünk? Ne keressük egymást?


És semmi válasz!

2011. nov. 25. 19:43
 5/23 A kérdező kommentje:

Biztos, hogy megkapta, írtam egy másodikat is, egy kedves, vicces sms-t. Arra sem reagált.


Most mire gondoljak?

2011. nov. 25. 19:44
 6/23 anonim ***** válasza:
Akkor marad az első verzió :(
2011. nov. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Ti mire gondolnátok? Hamarosan találkozunk, elkerülhetetlen, hogy ne így legyen. Nem tudom hogyan viselkedjek majd ezek után. Rá sem merek nézni, mert nem tudom mit érez.Mit gondol....
2011. nov. 25. 19:46
 8/23 anonim ***** válasza:
Ne keresd! Ennyi büszkeség legyen benned legalább, ha már megaláztad magad az elkeseredett vicces smssel. Felejtsd el!
2011. nov. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
De egy felnőtt férfi nem tesz ilyet. Megbeszélné velem bárki szerintem. Ráadásul mi sokat beszéltünk, sokat keresett, félre is értettem, azt hittem jól veszem a jeleket.
2011. nov. 25. 19:47
 10/23 anonim ***** válasza:
Akkor nem lehet, hogy személyesen akarja elmondani a véleményét erről?
2011. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!