Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 1,5 hete elmondtam valakinek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1,5 hete elmondtam valakinek, hogy sokat jelent nekem, azóta semmi válasz, nem hallottam róla. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Miért nem válaszol erre? Én megértem, ha nem kölcsönös, semmi baj, majd valahogy talpra állok, de hogy semmi válasz. Ezt nem tudom mire vélni, miért teheti ezt velem?


23/N


2011. nov. 25. 19:39
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Persze, nem keresem. De érdekel, hogy mi lehet ez, miért nem válaszolt?


Mint írtam, találkozni fogunk, ez így nagyon kínos, nem kerülhetjük egymást életünk végéig.

2011. nov. 25. 19:49
 12/23 A kérdező kommentje:
Ez nekem is átfutott a fejemben, de csak írt volna egy sms-t, hogy beszéljük meg személyesen. Nem?
2011. nov. 25. 19:50
 13/23 anonim ***** válasza:
Esetleg elolvasta a felesége is,és nem díjjazta annyira.
2011. nov. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Szerintem csak barátként kezelt, és ezzel úgymond elrontottad a barátságotokat.

Az, hogy nem ír, csak arra vall, hogy önző. Esetleg nem mer megbántani, dehát válaszolni, akkor is illő. 20L

2011. nov. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Nincs senkije!
2011. nov. 25. 19:54
 16/23 anonim ***** válasza:
Hát, talán úgy véli nagyobbat üt, ha akkor hozakodik elő vele.
2011. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

Én is barátságnak véltem eleinte a részéről, csak az akkori párom másként vélte, emiatt véget ért egy több éves kapcsolatom. Szerinte túl sokat legyeskedik a közelemben és túl sokat keresett.


Én viszont éreztem valamit, mintha egyre közelebb kerülnék egymáshoz, haladnánk valami felé, de mégsem bontakozott ki a dolog. Ezért azt hittem, barátként néz rám, de ekkor történt, hogy egy férfi barátomra féltékenyen tett megjegyzést, amit nem lehetett nem félre érteni. Ekkor azt hittem csak bátortalan, nem érzi, hogy mit jelent nekem, ezért léptem. És ez van most.

2011. nov. 25. 20:00
 18/23 A kérdező kommentje:
Nagyobbat üt? Mikor és mi? Ezt nem értem.
2011. nov. 25. 20:01
 19/23 anonim ***** válasza:
Ha személyesen reagál először a dologra.
2011. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
És ezzel vár 2 hetet szó nélkül? Képtelenség. Akkor azt mondta volna, beszéljük meg személyesen.
2011. nov. 25. 20:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!